Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktySteroidy estrogenowe

Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Chiny Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1 dostawca
Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1 dostawca Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1 dostawca Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1 dostawca

Duży Obraz :  Kulturystyka Steroidy przeciw estrogenowi Doustnie Anastrozol Arimidex 120511-73-1

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: 120511-73-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Contact Me
Szczegóły pakowania: Pakiet ukrytego
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Anastrozol CAS: 120511-73-1
Wygląd: Żółty płyn Użycie: Mięśni, zdobywanie
Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Synonim: ARIMIDEX

Podstawowe informacje

Nazwa produktu Anastrozol
Synonim Arimidex
CAS 120511-73-1
MW 293 36626
MF C17H19N5
MS
Metoda płatności Western Union, Moneygram, przelew bankowy, Bitcoin

Sposób nakładania produktu

Anastrozol będzie przyjmowany w dniu rozpoczęcia cyklu, a Arimidex będzie podawany przez cały okres stosowania sterydów. Arimidex jest również ważny, aby podkreślić, że zdolność GP Arimidex do zwiększania poziomu testosteronu w organizmie jest również ważna. Niektóre badania wykazały, że naturalny poziom testosteronu wzrasta nawet o 60% po 7 dniach stosowania tej substancji. W rezultacie kulturyści stwierdzili, że Arimidex był bardzo skuteczny podczas PCT, ponieważ były one tak duże, jak to możliwe, aby poprawić poziom naturalny, aby uniknąć późnego „upadku”.
Arimidex jest czasami stosowany w leczeniu raka piersi u mężczyzn, ale nie został dobrze przebadany u mężczyzn. Alrimidex jest badany dla sterylnych mężczyzn w celu zrównoważenia poziomu testosteronu i utrzymania zdrowej liczby plemników. Niektórzy sportowcy płci męskiej i kulturyści stosujący sterydy anaboliczne do budowy mięśni również przyjmują Arimidex w celu zmniejszenia produkcji estrogenów, co jest skutkiem ubocznym stosowania sterydów.

Opis

Arimidex (Anastrozol) był pierwszym selektywnym inhibitorem aromatazy stosowanym w kulturystyce i nadal jest najpopularniejszym lekiem kontrolującym estrogen. Jest powszechnie dostępny w postaci tabletek i płynów do stosowania doustnego. Dawkowanie wynosi zazwyczaj 0,25, 0,5 lub 1,0 mg na raz, z częstotliwością raz na dzień lub na dwa dni.
Po pierwsze, gdy cykl sterydów anabolicznych powoduje bardzo aromatyzujący poziom steroidów i nie ma kontroli nad enzymem aromatazy, konwersja do estradiolu staje się nadmierna. Wynikający z tego wysoki poziom estradiolu może powodować ginekomastię, zatrzymywanie wody, depresję i / lub utratę libido. Może to również utrudnić utrzymanie dobrego stanu zdrowia.
Po drugie, niektórzy mężczyźni mają nadmierny poziom estradiolu, nawet jeśli nie są w cyklu sterydów anabolicznych. Ma to na celu zmniejszenie ich naturalnej produkcji testosteronu, a także może powodować powyższe niepożądane skutki uboczne.


Jak działa anastrozol

Hormony to substancje wytwarzane naturalnie w organizmie. Działają jako przekaźniki chemiczne i pomagają kontrolować aktywność komórek i narządów. Terapie hormonalne zakłócają sposób wytwarzania hormonów lub ich działanie w organizmie. Wiele nowotworów piersi polega na wzroście hormonu estrogenu. Ten typ raka piersi nazywany jest rakiem piersi z dodatnim receptorem estrogenowym (ER dodatnim).

Po menopauzie estrogen nie jest już wytwarzany w jajnikach. Zamiast tego powstaje w tkankach tłuszczowych ciała. Dzieje się tak, gdy enzym zwany aromatazą zmienia inne hormony w estrogen. Anastrozol jest lekiem zwanym inhibitorem aromatazy. Blokuje ten proces i zmniejsza ilość estrogenu w organizmie.

Efekty sterydów antyestrogenowych
Kiedy człowiek używa sterydów anaboliczno-androgennych (AAS), niektóre związki aromatyzują do estrogenu. Głównymi winowajcami tego są wszystkie estry testosteronu, takie jak: cypionate, enanthate, dianabol, deca durabolin, a mniej Boldenone (EQ). Jeśli estrogen nie jest hamowany za pomocą AI (inhibitora aromatazy), mogą wystąpić działania uboczne o wysokiej zawartości estrogenów. Najbardziej znany efekt uboczny isgynecomastia lub tzw. „Gyno”, „bitch tits” lub „man breasts”. Mężczyzna może zauważyć guzek tworzący się w jego piersiach - lub pod obszarem brodawki; jeśli nie zostanie szybko leczona, może to wymagać poważnej operacji chirurgicznej. Mniej znane, ale bardzo poważne skutki uboczne są spowodowane zatrzymywaniem wody, co może powodować nadęty lub „pełny” wygląd.

Dodatkowy ciężar wody na ciele lub twarzy (powszechnie nazywany „księżycową twarzą dla jej okrągłego lub pełnego wyglądu”) może zniszczyć ładną sylwetkę, sprawiając, że osoba wygląda na grubą. Wewnętrznie przenoszenie dodatkowego ciężaru wody spowoduje nadwyrężenie lipidów organizmu w całym pokładzie. Osoba może oczekiwać wzrostu ciśnienia krwi, obciążenia serca i utraty energii. Ponadto wysoki poziom estrogenów może wpływać na libido.
Z drugiej strony, jeśli jesteś zbyt agresywny w hamowaniu estrogenów, stosując związki, które są surowsze niż Arimidex, może to spowodować zbyt niski spadek poziomu estrogenów. W rezultacie możesz spodziewać się zaburzeń erekcji (ED), utraty energii, depresji i niskiego libido.


Dla różnych typów ludzi
Chociaż Arimidex nieznacznie zwiększa poziom testosteronu w organizmie, jest on częściej stosowany w połączeniu z innymi steroidami w celu obniżenia poziomu estrogenu w organizmie. Wiele sterydów anabolicznych w organizmie przekształci się lub aromatyzuje w estrogen, co powoduje wiele niepożądanych skutków ubocznych, takich jak wzdęcia i trądzik. Arimidex jest jednym z najlepszych związków zmniejszających działanie aromatyzujące steroidów.
Co do kobiety. Wiele nowotworów piersi jest stymulowanych do wzrostu przez żeńskie hormony płciowe, estrogen i progesteron. Te nowotwory piersi mogą być leczone lekami, które blokują działanie tych hormonów. Arimidex blokuje proces aromatyzacji. Zmniejsza to ilość estrogenu w organizmie. W zaawansowanym raku piersi komórki nowotworowe mogą rosnąć wolniej lub całkowicie przestać rosnąć.
Co do mężczyzny. Anastrozol może być również częścią leczenia mężczyzn cierpiących na raka prostaty. W rzadkich przypadkach, gdy mężczyzna ma raka piersi, anastrozol może być również opcją leczenia. Jest to również dobry wybór w leczeniu wypadania włosów u mężczyzn.
Co do kulturystów. Innym zastosowaniem Anastrozolu dla mężczyzn jest utrzymanie silnie zbudowanej i masywnej sylwetki wśród kulturystów, zwłaszcza tych, którzy przyjmują sterydy anaboliczne. Jedną z funkcji sterydów jest to, że naśladuje działanie naturalnie występującego testosteronu, co powoduje wzrost poziomu białka, narastanie mięśni i poprawę siły.

Lista olejów do iniekcji sterydów

Imię Specyfikacja
Dianabol 50 50 mg / ml
Dianabol 80 80 mg / ml
Winstrol 100 (Stanozolol) 100 mg / ml
Anadrol 50 50 mg / ml
Anavar 50 50 mg / ml
Deca 200 200 mg / ml
Deca 250 250 mg / ml
NPP 200 200 mg / ml
Nandrolon 200 (Cypionian nandrolonu) 200 mg / ml
Boldenon 200 (Cypionian boldenonu) 200 mg / ml
Boldenon 300 (Boldenone undecylenate) 300 mg / ml
Cypoject 250 (Cypionat testosteronu) 250 mg / ml
Enanject 250 (Testosteron Enanthate) 250 mg / ml
Enanject 600 (Testosteron Enanthate) 600 mg / ml
Propionat 100 (propionian testosteronu) 100 mg / ml
Propionat 200 (propionian testosteronu) 200 mg / ml
Sustanon 200

propionian testosteronu 24 mg / ml

testosteron fenylopropionian 48 mg / ml

izokapronian testosteronu 48 mg / ml

dekanian dekosteronu 80 mg / ml

Sustanon 250 250 mg / ml
Sustanon 300 300 mg / ml
Sustanon 400 400 mg / ml
Undekanian 500 (undekanian testosteronu) 500 mg / ml
Trenabol 100 (baza Trenbolonu) 100 mg / ml
Trenabolic 80 (octan trenbolonu) 80 mg / ml
Trenabolic 100 (octan trenbolonu) 100 mg / ml
Trenabolic 200 (octan trenbolonu) 200 mg / ml
Trenaject 60 (Trenbolon Enanthate) 60 mg / ml
Trenaject 100 (Trenbolon Enanthate) 100 mg / ml
Trenaject 150 (Trenbolon Enanthate) 150 mg / ml
Trenaject 200 (Trenbolon Enanthate) 200 mg / ml
Parabolone 50 (heksahydrobenzylowęglan trenbolonu) 50 mg / ml
Masteron 100 (Drostanolone Propionate) 100 mg / ml
Masteron 200 (Drostanolone Enanthate) 200 mg / ml
Primoject 100 (Methenolone Enanthate) 100 mg / ml
TMT Blend 375

Trenbolon Enanthate 125 mg / ml

Drostanolone Enanthate 125 mg / ml

Testosteron Enanthate 125 mg / ml

TM Blend 500

Trenbolon Enanthate 250 mg / ml

Drostanolone Enanthate 250 mg / ml

Mieszanka testowa 450 mg / ml

Zawartość (test D 200 mg, test C 100 mg, test E 100 mg)

Mieszanka testowa 500 mg / ml

Zawartość (test C 150 mg, test D 200 mg, test E 150 mg)

TEST NANDRO 225 mg / ml

Zawartość (TEST 150MG PHENYLPROP, 75MG NANDRO)

Equi-Test 450 mg / ml

Zawartość (Test Decanoate 250mg, 200mg Bold Undec)

Supertest 450 mg / ml

Zawartość (test octanu 32 mg, testowany dekanonian 147 mg, propionian testowy 73 mg, fenylopropionian testowy 73 mg , test cypionian 125 mg)

Anomas 400 mg / ml

Zawartość (Bold undec 150mg, Test enanth 150mg, tren enanth 100mg)

Ripex 225 mg / ml

Zawartość (propionian testosteronu 75 mg, octan trenbolonu 75 mg, propionian drostanolonu 75 mg)

Tritren 180 mg / ml

Zawartość (Tren Acetate 60mg, Tren Enanthate 60mg, Tren Hexahydrobenzylcarbonate 60mg)

Tren Test 225

Zawartość (testowany octan 150 mg, Tren octan 75 mg)

Tren Test Depot

Zawartość (Test Decan 300mg, Tren Enanthate 150mg)

Tri Test 300

Zawartość (100 mg Test Decanoate, 50 mg Test Isocaproate,

Testowany fenylopropionian 100 mg, 50 mg test propionianu)

Tri Deca 300

Zawartość (200 mg Nandro Decan, 100 mg Nandro Fenylopropionian)

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)