Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyDrostanolon Steroid

Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145

Chiny Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145 dostawca
Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145 dostawca Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145 dostawca Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145 dostawca

Duży Obraz :  Drostanolone Enanthate 13425-31-5 Muscle Gaining USP Standard 472-61-145

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: 13425-31-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Contact Me
Szczegóły pakowania: Pakiet ukrytego
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Drostanolone Enanthate CAS: 13425-31-5
Wygląd: Biały proszek Użycie: Mięśni, zdobywanie
Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Kolor: Biały

Szybki podgląd:

Nazwa produktu Drostanolone Enanthate
Nr CAS 13425-31-5
MF C27H44O3
MW 416,64
CAS 472-61-145
Analiza 99% min.
Standard BP / USP
Uszczelka Worek foliowy lub puszka.
Dostawa Kurier ekspresowy.
Postać Biały krystaliczny proszek.

Wynik testu laboratoryjnego:

Przedmioty testowe

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały

Krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

63 ° C-69 ° C

65ºC-68ºC

Dokładny obrót

+ 20 ° + 30 °

+ 25,6 °

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,32%

Pozostałość przy zapłonie

≤0,1%

0,02%

Analiza

≥97%

99,5%

Wniosek

Bądź zgodny ze standardem korporacyjnym


Opis:

Drostanolone Enanthate lub Masteron Enanthate jest zwykle sterydem początkowo stworzonym w 1959 r. Przez Syntex i jest obecnie dostarczany tylko w odniesieniu do lokalizacji na rynku czarnym / podziemnym. Zdecydowanie często jest to rodzaj steroidu anaboliczno-androgennego, który może być głównie oparty na Drostanolone Propionate aka Masteron, który został już przerwany.

Termin steryd anaboliczno-androgenny odnosi się do tego, w jaki sposób lek powoduje powstawanie rzędów komórek i wpływa na poprawę typowo męskich cech, na przykład rozwój włosów i wielkość mięśni. Androgeny odnoszą się do męskich hormonów płciowych, na przykład testosteronu, podczas gdy anabolizm oznacza budowanie komórek poprzez metabolizm.

Masteron, którego Drostanolone Enanthate opiera się głównie na, był początkowo wykorzystywany jako część twojego leku na nieoperacyjne osoby z rakiem piersi w latach 70-tych i 80-tych. W końcu jednak spadł w późnych latach 80. i na początku lat 90., gdy inne terapie stały się o wiele ważniejsze. Podczas gdy Drostanolone jest zatwierdzony przez FDA jako steryd anaboliczny, obecnie żadna apteka w USA go nie produkuje.

Ponieważ Masteron zyskał sławę dzięki swoim efektom terapeutycznym, kulturyści zaczęli go używać do przygotowania zawodów. Obecnie jest on postrzegany jako bardzo krytyczny w szeregach profesjonalistów, ponieważ jest wykorzystywany przy wycinaniu każdego programu. Wyjaśnienie, że steryd jest tak pomocny, polega na tym, że opiera się głównie na dihydrotestosteronie aka DHT, hormonie płciowym i androgenowym. Hormon Drostanolone jest zwykle hormonem DHT, z wyjątkiem tego, że struktura została zmieniona w celu zapewnienia, że ​​hormon nie ulegnie żadnemu rozkładowi metabolicznemu bezpośrednio po wstrzyknięciu. Ten sposób działania zwiększa również działanie anaboliczne na hormon.

Ponieważ DHT nie może być aromatyzowany, nie ma niebezpieczeństwa estrogennych niepożądanych efektów, na przykład ginekomastii, procesu, w którym męska tkanka piersi rozwija się w nieprawidłowej cenie.

Zwykle jest to o wiele bardziej regularnie rozpoznawane jako „boobs man” lub „moobs”. Sam Drostanolone jest zdecydowanie rozpoznawany ze względu na jego wpływ na obniżenie poziomu estrogenów w organizmie, co jest również powodem, dla którego miał on dużo lepsze wyniki u osób cierpiących na raka piersi. Ten wpływ niesie ze sobą steryd, co sprawia, że ​​staje się ono twardsze i twardsze w stosunku do ciała poprzez cykle cięcia.

Drostanalon niesie powinowactwo wiązania z receptorami androgenowymi, które mogą być o 500% większe niż testosteronu. Promuje to silniejszą estetykę w tym samym czasie, co utrata tłuszczu reklamowego, ponieważ może bezpośrednio wpływać na lipolizę, rozpad komórek tłuszczowych wewnątrz ciała.


Podanie:


Masteron Enanthate, znany również jako enanthat Drostanolone, ma chemiczną nazwę Enanthate 17beta-hydroksy-2-alfa-metylo-5alfa-androstan-3-onu. Ten steryd ma aktywne życie prawie osiem do dziewięciu dni i może być wykryty przez kilka tygodni. Ma wskaźnik anaboliczno-androgenny 62:25.

Ten steroid zapewnia efekt poprawy estetycznej i jest uznawany przez kulturystów za jeden z najlepszych sterydów w celu zmniejszenia ewentualnej retencji wody podskórnej, która może przesłaniać widok masy mięśniowej pod spodem. Wzmacnia także biodostępność innych sterydów w cyklu sterydów anabolicznych dzięki efektom antyestrogenowym i antyarazowym oraz zapobiega wiązaniu mierzalnej ilości SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe) z innymi sterydami anabolicznymi i czyni je nieaktywnymi.

Ten steryd anaboliczno-androgenny jest najlepiej stosowany ze względu na jego zdolność do hamowania transformacji wolnego testosteronu w estrogen, a tym samym zwiększenie szybkości wolnego testosteronu krążącego w organizmie. Zalecana dawka enancjanu Masteron wynosi 400-600 mg tygodniowo dla mężczyzn i 100 mg tygodniowo dla kobiet i może być łączona z Trenbolonem Enanthate, Clenbuterolem, Efedryną, T3, IGF-1 i Testosteronem


Nasze przewagi konkurencyjne


1. Bogate doświadczenie
Nasza firma jest profesjonalną fabryką wiodącą w Chinach od wielu lat


2. Najwyższa jakość, czystość i korzystne
Nasza firma jest profesjonalnym wiodącym producentem w Chinach w dziedzinie farmacji. Dobra jakość to jeden z naszych tajnych sukcesów.

3. Bezpieczna i szybka dostawa
Mamy GOLDEN FORWARDER i UK Warehouse, dzięki czemu możemy szybko i bezpiecznie dostarczyć.

4. Pakiet

Profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.

5. Konkurencyjne ceny

Niska cena z wysoką jakością.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)