Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyDrostanolon Steroid

Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości

Chiny Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości dostawca
Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości dostawca Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości dostawca Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości dostawca

Duży Obraz :  Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 Mięśnie uzyskują standard USP 99% czystości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: 521-12-0

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Contact Me
Szczegóły pakowania: Pakiet ukrytego
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Drostanolone Propionate CAS: 521-12-0
Wygląd: Biały proszek Użycie: Mięśni, zdobywanie
Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Kolor: Biały

Opinie Masteron


W niektórych kręgach zwiększających wydajność Masteron jest postrzegany jako stosunkowo słaby steryd anaboliczny. Wynika to w dużej mierze ze sterydów o niskich zdolnościach do masowej promocji, a wielu z nich ma tendencję do utożsamiania sterydów wysokiej jakości z ich cechami promocji masowej. Niektórzy również zapominają, że chociaż steryd może być jakościowy, nie przyniesie to znaczących korzyści, chyba że jesteś bardzo szczupły. Prowadzi to wielu do wypaczonego postrzegania Masterona z powodu tego niewłaściwego myślenia. Jest to bardzo cenny steryd anaboliczny, ale musisz zrozumieć cel użycia i korzyści, jakie może zapewnić, jeśli takie korzystne nagrody zostaną zdobyte. Zrozumcie, że promocja surowej masy nie jest końcem, wszystko będzie postępem; zrozumieć całkowity cel stosowania sterydów i kiedy go używać, a Masteron będzie bardzo cennym sterydem anabolicznym.


Drostanolone Propionate jest stosowany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować siłę podczas utraty masy. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej klasie wagowej.
Propionian Drostanolone może zwiększyć twardość i gęstość mięśni, dając jednostce bardziej kompletny wygląd podczas rywalizacji na scenie. Propionian Drostanolone może zwiększać wytrzymałość, zachowując jednakową zawartość tkanki tłuszczowej lub nawet ją obniżając, coś może pomóc zapobiec utracie mięśni podczas diety.


Bez wątpienia efekty Masteron będą wyświetlane w najbardziej efektywny sposób podczas cyklu cięcia. Jednak, aby efekty były naprawdę doceniane, jednostka musi być wyjątkowo chuda. Dlatego hormon ten najczęściej będzie znajdował się pod koniec cyklu przygotowań do zawodów kulturystycznych, ponieważ na tym etapie osobnik powinien już być dość szczupły. Dodany Masteron pomoże mu stracić ostatni kawałek tłuszczu, który często kończy się na drogie życie pod koniec cyklu. Zapewni to również, że jego ciało będzie wyglądać tak ciężko, jak tylko będzie to możliwe. Oczywiście efekt antyestrogenowy po prostu wzmocni ten ogólny wygląd. Dla tych, którzy nie są konkurencyjni w kulturystyce, możliwe jest, że efekty Masteronu mogą nie być aż tak zauważalne.

        Ta ostatnia zapewni, że zminimalizują przyrost tkanki tłuszczowej podczas fazy pęcznienia poza sezonem, ale nie jest to wystarczający powód, aby wykorzystać ją w tej fazie. Bez niego tłuszcz ciała powinien być kontrolowany. Jeśli chodzi o działanie antyestrogenowe, cykle pozasezonowe zwykle składają się z dużych ilości aktywności aromatazy z powodu wysokich dawek testosteronu. Aktywność progesteronu jest również często wysoka z dodatkiem związków nandrolonu i możliwego trenbolonu.

Rozważ dodatkowe Anadrol lub Dianabol, a ta aktywność estrogenowa może stać się bardzo wyraźna. Niestety, choć wykazuje działanie antyestrogenowe, Masteron nie będzie wystarczająco silny, aby zwalczać ten poziom aktywności estrogenowej.

COA

Nazwa produktu Propionian drostanolonu
Wygląd Biały krystaliczny proszek
Temperatura topnienia 124 ° C-128 ° C 125 ° C-127 ° C
Dokładny obrót + 26 ° - + 32 ° + 27,5 °
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,20%
Pozostałość przy zapłonie ≤0,1% 0,02%
Analiza ≥97% 98,5%

 


Opis


Masteron to preparat do wstrzykiwania zawierający steroidowy propionian drostanolonu. Drostanolon jest pochodną dihydrotestosteronu, w szczególności 2alfa-metylodihydrotestosteronu.


W rezultacie struktura tego steroidu jest umiarkowanym anabolicznym / silnym androgenem, który nie aromatyzuje do estrogenu. Zatrzymanie wody i ginekomastia nie wchodzą w grę z tym lekiem. Masteron może w rzeczywistości wykazywać aktywność antyestrogenową w organizmie, konkurując z innymi substratami o wiązanie z aromatazą. Zmniejszyłoby to współczynnik konwersji innych sterydów, Masteron działa w taki sam sposób jak doustny steryd Proviron.


Kulturyści mają silną skłonność do nie aromatyzujących androgenów i uważają Masteron za bardzo przydatny w fazie cięcia. Zwykle stosuje się go przez kilka tygodni przed zawodami, starając się wydobyć z mięśni lepszy wygląd i twardość. Dopóki zawartość tłuszczu w ciele jest wystarczająco niska, Masteron powinien działać bardzo dobrze.


Pod warunkiem, że wszystko pasuje tak, jak powinno, użytkownik może osiągnąć taki „zgrany” wygląd, tak popularny wśród profesjonalnych kulturystów. Efekt androgenny może być również kluczowy w tym okresie, kiedy spożycie kalorii jest drastycznie obniżone. Użytkownik otrzymuje dodatkowe „kick” lub „drive”, aby przejść przez wyczerpujące sesje treningowe prowadzące do pokazu.


Aplikacje


Propionian drostanolonu jest stosowany głównie przez sportowców, którzy muszą zachować siłę podczas utraty masy. Jest to korzystne dla biegaczy i sportowców, którzy muszą pozostać w określonej klasie wagowej.
Propionian Drostanolone może zwiększyć twardość i gęstość mięśni, dając jednostce bardziej kompletny wygląd podczas rywalizacji na scenie.


Propionian Drostanolone może zwiększać wytrzymałość, zachowując jednakową zawartość tkanki tłuszczowej lub nawet ją obniżając, coś może pomóc zapobiec utracie mięśni podczas diety.


Ponieważ ester propionianowy stosuje się z tym związkiem, wstrzyknięcia należy powtarzać co najmniej co 3 lub 4 dni, aby utrzymać stały poziom hormonu we krwi. Dawka tygodniowa mieści się w zakresie 300-500 mg. Ponieważ estrogen nie jest problemem, skutki uboczne są zwykle łagodne w przypadku tego steroidu. Jak wspomniano wcześniej, ginekomastia, zatrzymywanie wody i wysokie ciśnienie krwi nie stanowią problemu. Masteron nie jest również toksyczny dla wątroby, więc nie ma obaw, że stres zostanie nałożony na ten organ, nawet podczas dłuższych cykli.


Jedyne prawdziwe skutki uboczne byłyby z podstawowych androgennych właściwości dihydrotestosteronu. Obejmują one tłustą skórę, trądzik, wzrost włosów na ciele / twarzy, agresję i przyspieszoną utratę włosów.


Administracja Masteron

Standardowa dawka Masteron dla dorosłych mężczyzn zwykle mieści się w przedziale 300-400 mg na tydzień. Zwykle będzie to oznaczało wstrzyknięcie 100 mg co drugi dzień w sumie 6-8 tygodni. Nie oznacza to, że 6-8 tygodni reprezentuje całkowity cykl, ale jest to wspólny przedział czasowy dla części Masteron stosu. Niektórzy mogą alternatywnie zdecydować się na podzielenie dawki na dzienny schemat wstrzykiwania, ale co drugi dzień powinien wystarczyć. Jeśli zostanie znaleziona wersja Drostanolone Enanthate, zadziała 1-2 zastrzyki na tydzień, ale taka wersja jest nieco rzadka. W przypadku leczenia raka piersi u kobiet standardowe dawkowanie 100 mg trzy razy w tygodniu przez 8-12 tygodni. Powoduje to zwykle objawy wirylizacji, które mogą być trudne do odwrócenia. Jednak nikt nie może zaprzeczyć, że jest jeszcze lepszy niż rak.

Dla sportowców 50 mg tygodniowo powinno być więcej niż wystarczające na 4-6 tygodni. Niektóre kobiety mogą znaleźć dawki bliższe 100 mg na tydzień, aby były uzasadnione, jeśli dobrze tolerują hormon. Dawki tego zakresu powinny być kontrolowane u większości kobiet, ale należy pamiętać o indywidualnej wrażliwości. Dawki, które przekraczają granicę 100 mg na tydzień lub po 4-6 tygodniach stosowania, z dużym prawdopodobieństwem wywołają objawy wirylizacji na pewnym poziomie.

Lista produktów

Nazwa produktu Nr CAS

Seria testosteronu

Testosteron 58-22-0
Testosteron Enanthate 315-37-7
Octan testosteronu 1045-69-8
Cypionian testosteronu 58-20-8
Propionian testosteronu 57-85-2
Fenylopropionian testosteronu 1045-69-8
Izokapronian testosteronu 15262-86-9
Dekanian testosteronu 5721-91-5
Sustanon 250
Sustanon 100
Undekanian testosteronu 5949-44-0
Oral turinabo (4-chlorodehydrometylotestosteron) 2446-23-3
Octan 4-chlorotestosteronu (octan Clostebolu) 855-19-6
Mestanolone 521-11-9
Stanolon (androstanolon) 521-18-6
Mesterolone (Proviron) 1424-00-6
Fluoxymesteron 76-43-7

Seria Nandrolone

Nandrolon 434-22-0
Dekanian nandrolonu 360-70-3
Nandrolon fenylopropionian (Durabolin) 62-90-8
Undecylenian nandrolonu 862-89-5
Propionian nandrolonu 7207-92-3
Cypionian nandrolonu
Seria Trenbolone
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) 10161-34-9
Trenbolon Enanthate (parabola) 10161-33-8
Metylotrienolon 965-93-5
Heksahydrobenzyl węglan trenbolonu 23454-33-3
Tibolon 5630-53-5

Seria Boldone

Boldenon undecylenate (Equipoise) 13103-34-9
Boldenon 846-48-0
cypionian boldenonu 106505-90-2
Octan boldenonu 2363-59-9
Propionian boldenonu

Seria DHEA

3-octan dehydroisoandrosteronu 853-23-6
Dehydroepiandrosteron (DHEA) 53-43-0
Epiandrosteron 481-29-8
7-keto DHEA 566-19-8

Seria Drostanolone

Superdrol Powder (Methyl-drostanolone) 3381-88-2
Enanthat Drostanolone 472-61-145
Propionian drostanolonu 521-12-0
Seria Methenolone
Enantan methenolonu 303-42-4
octan methenolonu 434-05-9

Sterydy doustne

Methandrostenolone (Dianabol, methandienone) 72-63-9
Oxymetholone (Anadrol) 434-07-1
Stanozolol (Winstrol) 710418-03-8
Oxandrolone (Anavar) 53-39-4

Seria antyestrogenów

Cytrynian tamoksyfenu 54965-24-1
Cytrynian klomifenu (Clomid) 50-41-9
Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex) 54965-24-1
Toremifen Citrate (Fareston) 89778-27-8
Eksemestan 107868-30-4
Anastrozole (arimidex) 120511-73-1
Letrozol 112809-51-5
Fulwestrant 129453-61-8

Wzmacniacze seksu

Tadalafil (Cialis) 171596-29-5
Sildenafil (Viagra) 139755-83-2
Wardenafil 224789-15-5
Johimbina HCl 65-19-0


Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)