Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyProszek Acetonowy Trenbolonu

Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard

Chiny Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard dostawca
Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard dostawca Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard dostawca Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard dostawca

Duży Obraz :  Metribolon Metylotrienolon Budowanie ciała Silne efekty USP Standard

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: 965-93-5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Contact Me
Szczegóły pakowania: Pakiet ukrytego
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Metribolon CAS: 965-93-5
Wygląd: żółty proszek Użycie: Mięśni, zdobywanie
Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Synonim: Metylotrienolon

Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Metribolon

Inna nazwa

Metylotrienolon

Numer rejestru CAS

965-93-5

Formuła molekularna

C19H24O2

Waga molekularna

284,40

Analiza

99%

Wygląd

Krystaliczny proszek o barwie białej do jasnożółtej

Stosowanie

może być stosowany jako materiał farmaceutyczny

Standard

Standard korporacyjny / ISO9001

Cena £

Negocjowane

MOQ

10g

Pakiet:

Znakomity i zgodny z wymaganiami klientów

Czas realizacji wysyłki

W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności

Opcje płatności

Western Union, MoneyGram, przelew bankowy, Bitcoin, Litecoin

Wysyłka 

EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC

Aplikacje

Metribolon to hormon steroidowy, który może zwiększać wytrzymałość mięśniową i siłę wybuchową. Może również leczyć zaawansowany i nawracający rak piersi oraz raka jajnika i inne choroby.
Metribolon jest najpotężniejszym sterydem anabolicznym, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jest także jednym z najbardziej hepatotoksycznych androgenów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. nawet jeśli jest bardzo toksyczny dla wątroby i nerek.

Metribolon (metylotrienolon alias R1881) jest silnym, niearomatyzującym androgenem, który jest strukturalnie podobny do trenbolonu i określany jest jako „doustny tren”. Metylotrienolon wiąże się silnie z receptorem androgenowym (AR) i jest silniejszym agonistą (aktywatorem) receptora androgenowego niż DHT. Według Juliusa Vidy w „Androgeny i środki anaboliczne: chemia i farmakologia” 17a-metylotrienolon jest wymieniony na 30 000 razy bardziej anabolicznie niż metylotestosteron. Skuteczne dawki zaczynają się już od 25 mcg.

Badania wykazały, że przyjmowanie doustnego sterydu anabolicznego z pokarmem może zmniejszać jego biodostępność.630 Jest to spowodowane rozpuszczalną w tłuszczach naturą hormonów steroidowych, która może pozwolić części leku na rozpuszczenie się w niestrawionym tłuszczu z diety, zmniejszając jego wchłanianie traktat. Dla maksymalnego wykorzystania, metylotrienolon należy przyjmować na pusty żołądek.


Opis

Metylotrienolon (MT) jest bardzo silnym, dość toksycznym, nie aromatyzującym steroidem. Dobrze. Przejdźmy ponownie przez te trzy punkty. Przede wszystkim MT jest potężny. Wiąże się tak silnie z receptorem AR (receptorem androgenowym), że jest często stosowany w badaniach innych androgenów, aby zmierzyć, jak silnie się wiążą. Innymi słowy, ten materiał wiąże się z receptorem AR tak silnie, że jest to prawie punkt odniesienia dla tej jakości. Jeśli przeczytałeś mój profil na Octanie Trenbolonu (TA), zauważysz, że powiedziałem, że TA jest najsilniejszą wstrzykiwalną bronią w naszym arsenale pod względem zdolności wiązania się z receptorem androgenowym. To wciąż prawda, ponieważ tego konkretnego związku nie ma w naszym arsenale, a jego nie można wstrzykiwać ... jest to po prostu ustna wersja TA (tzn. Że trenbolon został poddany modyfikacji, aby stać się aktywnym doustnie, przez dodanie 17-alfa -metylowa).

Dlaczego więc ważne jest, aby te rzeczy były tak ściśle związane z AR? Cóż, receptory androgenowe występują zarówno w komórkach tłuszczowych, jak i komórkach mięśniowych (8); działają na AR w komórkach mięśniowych w celu pobudzenia wzrostu, aw komórkach tłuszczowych wpływają na spalanie tłuszczu. (9) (6) Im silniejszy androgen wiąże się z AR, tym większy jest wpływ lipolityczny (spalanie tłuszczu) na tłuszcz (tłuszcz ) tkanka (9) (5). Niestety, to silne wiązanie nie oznacza automatycznie, że wywoła najsilniejszą możliwą odpowiedź anaboliczną, ani że najsłabsze wiązanie nie wywoła słabej odpowiedzi anabolicznej. Anadrol (oxymetholone) ma najsłabsze wiązanie z AR (zbyt niskie, aby można je było zmierzyć) i wytwarza na przykład głęboką odpowiedź anaboliczną. Dianabol jest bardzo niski i daje bardzo dobrą odpowiedź anaboliczną. AR występują zarówno w tkance mięśniowej, jak i tkance tłuszczowej.

Gdy stymuluje się mięśnie AR, może wywołać przerost. Po pobudzeniu tkanki tłuszczowej AR, poprzez różne powiązane mechanizmy, tłuszcz zostaje utracony. To duże uproszczenie. Cokolwiek. Wszystko, co musimy wiedzieć, to fakt, że kiedy masz steryd, który wiąże się z AR, buduje mięśnie i spala tłuszcz. A steryd, który wiąże się bardzo mocno z AR, stymuluje dużo syntezy mięśni i spala dużo tłuszczu. Dobrym tego przykładem jest Trenbolon. A ponieważ wspomniałem o Trenbolonie, warto wspomnieć, że MT to w zasadzie 17aa (doustna) wersja (wstrzykiwanego) trenbolonu.

Dawkowanie metribolonu

Metribolon, znany również jako metylotrienolon, jest silnym, niearomatyzującym androgenem, który był również stosowany jako znacznik fotopowinowactwa dla receptora androgenowego. Jest to 17-metylowana pochodna trenbolonu i jest podobnie silnym sterydem anabolicznym, ale z wysoką hepatotoksycznością. Metylotrienolon silnie wiąże się z receptorem androgenowym (AR) i jest silniejszym agonistą (aktywatorem) receptora androgenowego niż DHT.

Metylotrienolon (MT) jest bardzo silnym, dość toksycznym, nie aromatyzującym steroidem. ten materiał wiąże się z receptorem AR tak silnie, że jest to w zasadzie punkt odniesienia dla tej jakości. Receptory androgenowe występują zarówno w komórkach tłuszczowych, jak i komórkach mięśniowych; działają na AR w komórkach mięśniowych w celu pobudzenia wzrostu, aw komórkach tłuszczowych wpływają na spalanie tłuszczu. Im silniejszy androgen wiąże się z AR, tym większy jest efekt spalania tłuszczu lipolitycznego w tkance tłuszczowej. MT to w zasadzie 17aa (doustna) wersja (wstrzykiwanego) trenbolonu. Wiązanie AR i stymulacja AR nie jest jedynym mechanizmem, który stymuluje anabolizm.

Metribolon jest sterydem anabolicznym, który jest dostępny do podawania doustnego w postaci tabletek i jest dostępny również w postaci zastrzyku. Ogólnie większość użytkowników ma tendencję do przyjmowania metribolonu przez krótszy okres czasu w temperaturze pokojowej poniżej 30 stopni C.

Chociaż są bardzo podobne pod względem struktury, metylotrienolon bardzo różni się od trenbolonu. Ma stosunek anaboliczny do androgenny 12000/6000 w porównaniu z testosteronem metylowym, co czyni go prawdopodobnie najsilniejszym istniejącym sterydem. Metylotrienolon może być również najsilniejszym spoiwem receptora androgenowego we wszystkich steroidach. Metylotrienolon wymagał bardzo małych dawek, aby zobaczyć duże zwiększenie wielkości i siły. Metylotrienolon nie przekształca się w estrogen, ale ma aktywność progestagenną, która może zwiększać działanie estrogenu. Można to uznać za „suchy” związek, który nie spowoduje wiele, jeśli w ogóle, zatrzymania wody podskórnie (pod skórą).

Jak kontynuować zamówienie


1.: Proszę dać mi znać, czego potrzebujesz - Który produkt / numer CAS i kraj docelowy.


2.: Przesyłasz nam zamówienie, gdy dojdziemy do porozumienia w sprawie wszystkich szczegółów.


3.: Paczka zostanie dostarczona po otrzymaniu pełnej zapłaty.


4.: Ekspresowy numer śledzenia zostanie podany na temat paczek.


5.: Otrzymasz paczki w ciągu 7 dni.


6.: Obsługa posprzedażna byłaby świadczona po otrzymaniu paczek.

Nasze atuty


1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

1) Standard: Enterprise Standard
2) Cała czystość> 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w cenie fabrycznej.


2, Szybka i bezpieczna dostawa

1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 1 dnia po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Posiadamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam wysyłać nasze produkty bardzo szybko i bezpiecznie, a my mamy tam zapasy do transferu.
4) Wskaźnik przepustowości celnej ≥ 99%!


3, Mamy klientów na całym świecie

1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Wszelkie zapytania będą wysoko cenione, a spełnienie wymagań klienta jest naszą odpowiedzialnością.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.
4) Najlepsza obsługa posprzedażna!

Lista produktów

Nazwa produktu

Nr CAS

Seria testosteronu

Testosteron

58-22-0

Testosteron Enanthate

315-37-7

Octan testosteronu

1045-69-8

Cypionian testosteronu

58-20-8

Propionian testosteronu

57-85-2

Fenylopropionian testosteronu

1045-69-8

Izokapronian testosteronu

15262-86-9

Dekanian testosteronu

5721-91-5

Sustanon 250

Sustanon 100

Undekanian testosteronu

5949-44-0

Oral turinabo (4-chlorodehydrometylotestosteron)

2446-23-3

Octan 4-chlorotestosteronu (octan Clostebolu)

855-19-6

Mestanolone

521-11-9

Stanolon (androstanolon)

521-18-6

Mesterolone (Proviron)

1424-00-6

Fluoxymesteron

76-43-7

Seria Nandrolone

Nandrolon

434-22-0

Dekanian nandrolonu

360-70-3

Nandrolon fenylopropionian (Durabolin)

62-90-8

Undecylenian nandrolonu

862-89-5

Propionian nandrolonu

7207-92-3

Cypionian nandrolonu

Seria Trenbolone

Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H)

10161-34-9

Trenbolon Enanthate (parabola)

10161-33-8

Metylotrienolon

965-93-5

Heksahydrobenzyl węglan trenbolonu

23454-33-3

Tibolon

5630-53-5

Seria Boldone

Boldenon undecylenate (Equipoise)

13103-34-9

Boldenon

846-48-0

cypionian boldenonu

106505-90-2

Octan boldenonu

2363-59-9

Propionian boldenonu

Seria DHEA

3-octan dehydroisoandrosteronu

853-23-6

Dehydroepiandrosteron (DHEA)

53-43-0

Epiandrosteron

481-29-8

7-keto DHEA

566-19-8

Seria Drostanolone

Superdrol Powder (Methyl-drostanolone)

3381-88-2

Enanthat Drostanolone

472-61-145

Propionian drostanolonu

521-12-0

Seria Methenolone

Enantan methenolonu

303-42-4

octan methenolonu

434-05-9

Sterydy doustne

Methandrostenolone (Dianabol, methandienone)

72-63-9

Oxymetholone (Anadrol)

434-07-1

Stanozolol (Winstrol)

710418-03-8

Oxandrolone (Anavar)

53-39-4

Seria antyestrogenów

Cytrynian tamoksyfenu

54965-24-1

Cytrynian klomifenu (Clomid)

50-41-9

Cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex)

54965-24-1

Toremifen Citrate (Fareston)

89778-27-8

Eksemestan

107868-30-4

Anastrozole (arimidex)

120511-73-1

Letrozol

112809-51-5

Fulwestrant

129453-61-8

Wzmacniacze seksu

Tadalafil (Cialis)

171596-29-5

Sildenafil (Viagra)

139755-83-2

Wardenafil

224789-15-5

Johimbina HCl

65-19-0

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)