Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyProszek Acetonowy Trenbolonu

Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty

Chiny Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty dostawca
Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty dostawca Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty dostawca Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty dostawca

Duży Obraz :  Trenbolon Hexahydrobenzyl Carbonate Parabolan Body Building Silne efekty

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: 23454-33-3

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Contact Me
Szczegóły pakowania: Pakiet ukrytego
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Parabolan Kolor: Żółty
Wygląd: żółty proszek Użycie: Mięśni, zdobywanie
Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Synonim: Trenbolon Hexahydrobenzyl węglan


Specyfikacja

Parabolan 23454-33-3 Proszek Sterydy Trenbolon Węglan heksahydrobenzylu

ELEMENTY TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Opis

Ciemnożółty lub żółty proszek.

Jasnożółty proszek

Identyfikacja

IR

Pozytywny

Analiza

97,0 ~ 103,0%

99,37%

Temperatura topnienia

70 ~ 80 ° C

70,5 ~ 76,5 ° C

Dokładny obrót

+ 22 ~ + 26 °

+ 23,09 °

Strata przy suszeniu

0,5% maks

0,25%

Pozostałość przy zapłonie

0,1% max

0,05%

Metale ciężkie

Maks. 20PPm

<20PPm

Organiczne lotne zanieczyszczenia

spełnia wymagania.

Zgodny

Substancje pokrewne

Pojedyncze zanieczyszczenie: maks. 1,0%

<1,0%

T otal Zanieczyszczenia: 2,0% ma

<2,0%

Wniosek

Specyfikacje są zgodne ze standardem przedsiębiorstwa


Opis


Heksahydrobenzylowęglan trenbolonu stanowi dominujący na rynku duży związek trenbolonowy na bazie estrów. Po raz pierwszy został wydany przez francuskie laboratorium Negma pod koniec lat 60. pod nazwą handlową Parabolan. Jest to pierwszy i jedyny hormon trenbolonowy, który kiedykolwiek istniał w postaci ludzkiej. Parabolan był przepisywany przez wiele lat w przypadkach niedożywienia, co będzie miało sens, gdy zanurzymy się w związku. Przepisano go również w leczeniu osteoporozy w niektórych przypadkach, a także w leczeniu kacheksji. Jednak w 1997 r. Negma wyciągnął Parabolana z rynku. Jako pierwszy farmaceutyczny związek trenbolonowy klasy ludzkiej był również ostatnim.

Parabolan jest bardzo podobny do bardziej popularnego związku octanu trenbolonu (Fina). Jedyną różnicą jest dołączony ester, ponieważ Parabolan zapewni znacznie wolniejsze uwalnianie trenbolonu wymagającego mniejszej liczby wstrzyknięć. Cechy funkcjonalne i właściwości hormonu trenbolonowego nie zmieniają się w zależności od dołączonego estru.

Ponieważ nie jest już przepisywany, hormon Trenbolon występuje głównie w kręgach zwiększających wydajność. Jest to jeden z najpotężniejszych sterydów na rynku, oferujący ogromną wszechstronność. Hormon ten występuje również na rynku weterynaryjnym w octanie trenbolonu u implantów bydlęcych, ale Parabolan lub pokrewne formy występują obecnie tylko w kręgach czarnego rynku. W takich kręgach Parabolan wraz ze wszystkimi formami Trenbolonu jest często postrzegany jako podstawowy steryd w świecie kulturystyki konkurencyjnej ze względu na niesamowite efekty kondycjonujące. Będzie jednak również posiadać ogromne właściwości masowego budowania, które wykraczają poza większość możliwości sterydów.Aplikacje

  

Parabolan to węglan cykloheksylometylu trenbolonu. Okres półtrwania estru steroidowego zależy głównie od stosunku rozpuszczalności tłuszczu do rozpuszczalności w wodzie: dłuższy łańcuch estru, tym wyższy stosunek i dłuższy okres półtrwania. Ten szczególny węglan można najdokładniej porównać z estrem enantanu; okres półtrwania jest prawdopodobnie nieco krótszy niż tydzień.


Wysoka czystość Parabolan / Trenbolon cykloheksylometylowęglan / Trenbolon Heksahydrobenzyl węglan / Nr CAS: 23454-33-3

Hormon asymilacji białek.Trenbolon jest sterydem stosowanym przez lekarzy weterynarii na zwierzętach hodowlanych w celu zwiększenia wzrostu mięśni i apetytu, zwiększenia czasu połowicznego rozpadu, trenbolon nie jest stosowany w postaci nierafinowanej, ale jest raczej podawany jako pochodne estrowe, takie jak octan trenbolonu, trenbolon ortrenbolon węglan cykloheksylometylu, normalna dawka kulturystyczna może wahać się od 200 mg / tydzień do 1400 mg / tydzień. Octan trenbolonu może być wstrzykiwany raz w tygodniu, a octan trenbolonu jest często rafinowany jako „Fina” przez użytkownika, związki trenbolonu mają powinowactwo wiązania do receptora androgenowego pięć razy wyższe niż testosteronu.


Efekty Parabolanu


Efekty Parabolanu nie kończą się na cięciu i masowej promocji. Ten steroid będzie sprzyjał lepszej wytrzymałości mięśniowej lepiej niż większość sterydów. Zwiększy to również ogólną szybkość regeneracji pacjenta. Osoba nie zmęczy się tak szybko i odzyska siły po ciężkim, intensywnym wysiłku lub aktywności w przyspieszonym tempie. Ze względu na silną aktywność androgenną, osoba odkryje, że ten steryd również znacznie zwiększa siłę. W rzeczywistości niektórzy mogą nawet zauważyć niewielki wzrost podczas fazy cięcia. Oczywiście, większość z nich zmniejszy siłę do pewnego stopnia podczas cięcia, ale więcej będzie chronione podczas diety niż byłoby inaczej. Ze względu na te działania Parabolanu, zwiększoną wytrzymałość, regenerację i siłę, może być fantastycznym sterydem dla wyników sportowych. Jednak niektóre osoby zgłaszają zmniejszenie wydolności sercowo-naczyniowej. Jednak to NIE wpłynie na wszystkich w ten sposób. Wielu po prostu będzie cieszyć się pozytywnymi efektami Parabolanu.


Wiele osób rozumie, że Trenbolone jest ogromnym sterydem tnącym, ale jest również fantastycznym sterydem. Pamiętaj, że Parabolan ma szalenie wysoką ocenę anaboliczną, która w rzeczywistości przekłada się na prawdziwe życie. Możliwe będzie uzyskanie większej rzeczywistej masy lub masy z niektórymi innymi steroidami, ale często będzie to obejmować dużą masę wody i większe ilości tkanki tłuszczowej z powodu wysokiego poziomu aktywności estrogenowej. Ponieważ Trenbolon nie ma żadnej estrogenowej natury, każda ostatnia waga uzyskana dzięki zastosowaniu Parabolanu będzie czystą beztłuszczową tkanką mięśniową. Dzięki metabolicznemu wzmocnieniu zapewnianemu przez Parabolan, osobnik zyska również mniej tłuszczu w ciele podczas swojego poza sezonem. Nie oznacza to, że nie nastąpi przyrost tkanki tłuszczowej. Aby uzyskać beztłuszczową masę mięśniową, musimy spożywać nadwyżkę kaloryczną, a to sprzyja wzrostowi tkanki tłuszczowej. Kluczem do sukcesu poza sezonem jest maksymalne ograniczenie tego przyrostu tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym uzyskaniu nowej masy mięśniowej. Niewielki wzrost spożycia kalorii jest pierwszym krokiem, ograniczenie spożycia węglowodanów tylko do tego, czego absolutnie potrzebujesz to drugie, a dodanie sterydów, takich jak Parabolan, jest trzecim.Często zadawane pytanie


1. Jak zamówić produkt?
Skontaktuj się ze mną i daj mi znać, jakie przedmioty są korzystne, ilości i kraj docelowy.

2. Jaka jest Twoja metoda wysyłki?
Wysyłka przesyłką ekspresową i pocztą lotniczą.


3. jakie są twoje gorące produkty?
Jesteśmy dużym dostawcą proszku / cieczy steroidowej, peptydu, SARM, surowca nootropowego, surowca przeciwnowotworowego, surowca do znieczulenia miejscowego i innych surowców farmaceutycznych.


4. Jeśli moje zamówienie zostało przejęte przez klienta, co robisz?
Mamy niestety ponowne wysłanie policji, jeśli twoje zamówienie zostało przejęte przez klienta.


5. Czy dostarczysz numer śledzenia?
Tak oczywiście. Zazwyczaj, po dokonaniu płatności, spakujemy i wyślemy towar w ciągu 2 dni, a następnie podam numer śledzenia i zdjęcia później.


6. jakie sposoby płatności mogę wybrać?
Dostarczamy Western Union, MoneyGram, przelew bankowy, Bitcoin, Litecoin.


Cykle i dawki


Parabolan podawano na ogół w dawce klinicznej 3 ampułki na miesiąc. Terapię rozpoczęto w pierwszym miesiącu dzięki wszystkim 3 ampułkom podawanym przez pierwsze 15 dni. Podczas kolejnych 3 miesięcy podawano jedno wstrzyknięcie (76 mg) co 10 dni. Dla celów związanych z budową ciała lub zwiększaniem wydajności sześciokwas sodowy trenbolonu jest najczęściej podawany w dawce 152-220 mg na tydzień. Lek będzie przyjmowany w cyklach od 6 do 12 tygodni.


Chociaż cotygodniowy schemat podawania byłby więcej niż wystarczający, sportowcy zazwyczaj wstrzykiwali pojedynczą ampułkę (76 mg) naraz, a całkowita ilość byłaby rozkładana równomiernie przez cały tydzień. Chociaż nie jest to konieczne, ten typ harmonogramu pomaga zmniejszyć objętość wtrysku na aplikację. Rezultatem stosowania trenbolonu heksahydrobenzylowęglanu powinna być wyraźnie bardziej muskularna budowa ciała (większa, szczuplejsza), a jeśli poziom tłuszczu w organizmie jest wystarczająco niski, to ten mocno rozdarty wygląd najbardziej ceniony przez dietetyków i konkurencyjnych kulturystów.


Chociaż lek ten jest dość silny, gdy jest stosowany samodzielnie, czasami jest łączony z innymi sterydami, aby uzyskać jeszcze większy efekt. Doprowadzając do przedstawienia, można z powodzeniem dodać niearomatyczny anabolik, taki jak Winstrol lub Primobolan.


Moglibyśmy również szukać masy za pomocą tego leku i dodawać silniejsze związki, takie jak Dianabol lub Testoster. Podczas gdy przyrost masy byłby dość potężny przy takim stosie, pewnemu poziomowi retencji wody prawdopodobnie towarzyszyłby również.


Lista produktów

Seria testosteronu
Nazwa produktu Nr CAS
Enantan testosteronu 315-37-7
Cypionian testosteronu 58-20-8
Propionian testosteronu 57-85-2
Fenylopropionian testosteronu 1255-49-8
Octan testosteronu 1045-69-8
Testosteron 58-22-0
Dekanonian testosteronu 5721-91-5
Undekanian testosteronu 5949-44-0
izokapronian testosteronu 15262-86-9
Seria Boldenone
boldenon undecylenate 13103-34-9
Boldenon 846-48-0
Octan boldenonu 2363-59-9
Cypionian boldenonu 106505-90-2
Seria Nandrolone
Dekanian nandrolonu 360-70-3
Fenylopropionian nandrolonu 62-90-8
Nandrolon 434-22-0
Steryd ananboliczny
Oxymetholone 434-07-1
Stanozolol / Winstrol 10418-03-8
Oxandrolone / Anavar 53-39-4
Methandrostenolone / Dianabol 72-63-9
Octan trenbolonu 10161-34-9
trenbolone enanthate 472-61-546
Octan methenolonu 434-05-9
Enantan methenolonu 303-42-4
Propionian drostanolonu 521-12-0
Enanthat Drostanolone -
4-chlorodehydrometylotestosteron 2446-23-3
Sustanon 250 -
Cytrynian tamoksyfenu 54965-24-1
Cytrynian klomifenu 50-41-9
Mesterolone 1424-00-6
Cialis / Tadalafil 171596-29-5
Wardenafil 224785-91-5
Metylstenbolon 5197-58-0

 

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)