Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyProszek Acetonowy Trenbolonu

Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy

Chiny Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy dostawca
Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy dostawca Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy dostawca Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy dostawca

Duży Obraz :  Trenbolon Enanthate Body Building Silne działanie 99% Czystość Anaboliczne steroidy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: Trenbolon Enanthate

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Contact Me
Szczegóły pakowania: Pakiet ukrytego
Czas dostawy: 2 dni robocze
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Trenbolon Enanthate Kolor: Żółty
Wygląd: żółty proszek Użycie: Mięśni, zdobywanie
Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC Synonim: Ternbolon Enanthate

Specyfikacje

Nazwa produktu

Trenbolon Enanthate

Ilość

15 kg

Nr partii.

160902

Zgłoś nr.

1609-1

Data produkcji

2016.09.02

Data analizy

2016.09.02

Opis

Żółty krystaliczny proszek

Data ważności

2018.09.01

Nr ref. Standard

Standard korporacyjny

Wyniki testów analitycznych

Testy Standard analizy Wyniki
Temperatura topnienia 68 75 ~ 75 ℃ 69 71 ~ 71 ℃
Dokładny obrót + 25 ~ + 30 ° + 28 °
Strata przy suszeniu ≤ 0,50% 0,25%
Pozostałość przy zapłonie ≤ 0,10% Zgodny
Organiczne lotne zanieczyszczenia ≤800PPM Zgodny
Analiza 97% ~ 101% 99,31%
Wniosek Bądź zgodny ze standardem korporacyjnym

Opis

Trenbolon Enanthate jest bardzo silnym androgenem o silnej aktywności anabolicznej. Trenbolon Enanthate doskonale nadaje się do szybkiego gromadzenia siły i masy mięśniowej, Trenbolon Enanthate zazwyczaj zapewnia użytkownikowi wyjątkowe wyniki w stosunkowo krótkim czasie. Efekt anaboliczny Trenbolonu Enanthate jest często porównywany z popularnymi substancjami wypełniającymi, takimi jak testosteron lub Dianabol, z jedną bardzo ważną różnicą. Trenbolon Enanthate nie przekształca się w estrogen. Jest to rzeczywiście bardzo unikalny związek, ponieważ masowe narkotyki, niemal z reguły, Trenbolon Enanthate będą silnie aromatyzować (lub powodować inne problemy związane z estrogenami).


PHARMATREN E200 (Entanthate Trenbolon) - długodziałająca forma najskuteczniejszego leku, jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Jest wysoko ceniony ze względu na jego zdolność do zwiększania twardości mięśni, definicji i surowej wytrzymałości, bez niepożądanego zatrzymywania wody i przyrostów masy tłuszczowej. Forma zapewni Ci moc i siłę wybuchu przy znacznym wzroście masy mięśniowej w ciągu kilku tygodni!

Z okresem półtrwania do 7 dni ma powolne uwalnianie przeznaczone na długie cykle.


Aplikacje

Trenbolon wykazuje interesujące zachowanie w stosie. Połączenie z Dianabolem lub Anadrolem daje bardzo silny efekt synergiczny. Nawet jeśli stosuje się taką samą całkowitą ilość miligramów sterydów na tydzień, wyniki są o wiele lepsze w przypadku takiej kombinacji niż w przypadku każdego z tych sterydów stosowanych samodzielnie.


Natomiast zachowanie sztaplowania trenbolonu z oxandrolonem (Anavar), methenolonem (Primobolan) lub drostanolonem (Masteron) jest całkowicie inne. Jeśli zachowasz te same całkowite ilości miligramów, te kombinacje nie przewyższają trenbolonu stosowanego samodzielnie. Tak więc, chociaż dopuszczalne jest łączenie tych leków, celem nie powinno być osiągnięcie zwiększonego efektu całkowitego. Takie kombinacje mogą być jednak użyteczne w celu zmniejszenia skutków ubocznych lub dostosowania materiałów, które są pod ręką.

Zastosowanie Trenbolonu Enanthate wytwarza imponującą ilość nowych włókien mięśniowych, przy minimalnej retencji wody. Można to zrobić częściowo poprzez wzrost IGF-1 w tkance mięśniowej i zwiększoną wrażliwość satelity mięśniowego na IGF-1 i inne czynniki wzrostu oraz wzrost ilości DNA na komórkę mięśniową.


Trenbolon zwiększa zarówno syntezę białek, jak i retencję azotu w tkance mięśniowej. Trenbolon może również wiązać się z (anabolicznym) receptorem glukokortykoidowym, wspomagając w ten sposób proces budowy mięśni.

Ma bardzo silne powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym (AR), wiążąc się znacznie silniej niż testosteron, a także nandrolon. Ma także zdolność do poprawy wydajności składników odżywczych i wchłaniania minerałów u zwierząt, którym podano lek.


Efekty Trenbolonu Enanthate

Patrząc na cechy funkcjonalne Trenbolonu Enanthate, nie jest trudno zobaczyć, jak cenny może być ten hormon. Ponadto powinieneś już mieć dobre pojęcie o efektach, które można cieszyć. Chcemy jednak przyjrzeć się efektom Trenbolonu Enanthate w bardziej realistyczny sposób. W szczególności chcemy wyjaśnić, czego możesz się spodziewać z powodu suplementacji. Nie możemy dokładnie określić każdego ostatniego efektu. Będzie to się różnić w zależności od człowieka i może zależeć od wielu czynników, ale poniższe informacje pomogą ci uzyskać bardzo dobre informacje na temat tego, co można uzyskać.

Hormon trenbolonowy jest dobrze znany z tego, że jest największym sterydem anabolicznym do cięcia, a to jest trudny argument, by się temu sprzeciwić. Jednak związki takie jak Trenbolon Enanthate są również niezwykle korzystne w okresach wzrostu poza sezonem. Ten steryd anaboliczny ma zdolność do promowania wzrostu beztłuszczowej tkanki w tempie znacznie przewyższającym większość sterydów anabolicznych. Co ważniejsze, zrobi to w sposób czystszy niż większość sterydów. Wiele sterydów związanych z pęcznieniem poza sezonem często sprzyja dużej retencji wody, ale jest to niemożliwe w przypadku Tren. Każdy kilogram masy ciała uzyskany dzięki zastosowaniu tego hormonu będzie czystą, beztłuszczową masą mięśniową. Równie ważne jest to, że dana osoba uzyska mniej tłuszczu w fazie poza sezonem z powodu olbrzymiego metabolizmu sterydów i właściwości spalania tłuszczu.

Biorąc pod uwagę wykorzystanie poza treningiem Trenbolonu Enanthate, jest coś, o czym musimy pamiętać. Zastosowanie pomoże jednostce kontrolować tkankę tłuszczową, ale nie oznacza to, że nie można uzyskać tkanki tłuszczowej. Aby naprawdę rosnąć, musisz spożywać poziom kalorii powyżej poziomu utrzymania. Na szczęście dzięki Tren lepiej wykorzystasz każdą kalorię, a czynniki metaboliczne zapewnią również ochronę przed otłuszczeniem. Jednak nadal będzie punkt odcięcia. Wykorzystanie Trenu poza sezonem nie jest licencją na jedzenie, ponieważ nie ma końca na miejscu. Nadal możesz uzyskać dużo tkanki tłuszczowej, jeśli nie ćwiczysz samokontroli.

Następnie mamy fazę cięcia i możemy śmiało powiedzieć, że na tym etapie nie ma na świecie sterydu anabolicznego bardziej niż Trenbolon. Trenbolon Enanthate, jak powinno być oczywiste, pomoże Ci spalić tłuszcz w bardziej wydajny i znacznie bardziej wydajny sposób. Samo to jest zaletą, ale dalekie od podstawowej. Nie ma sterydu anabolicznego, który chroni beztłuszczową masę, taką jak Tren, i jest to jeden z dwóch kluczowych celów podczas diety. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalić więcej kalorii niż konsumujemy. Może to zagrozić naszej chudej tkance i organizm zacznie się nią żywić, aby zaspokoić swoje zapotrzebowanie na energię. Często odżywia się nim przed tkanką tłuszczową w ramach instynktu przetrwania, zwłaszcza gdy poziom tkanki tłuszczowej się obniża. Jeśli tracimy na wadze, ale także tracimy tkankę mięśniową, nie jest to udana dieta. Celem jest utrata tkanki tłuszczowej przy zachowaniu jak największej ilości tkanki mięśniowej. Trenbolon Enanthate zapewni tę ochronę i zapewni, że spalimy tylko tkankę tłuszczową, a nie naszą ciężko zarobioną tkankę mięśniową. Hormon będzie również promować silne działanie kondycjonujące. Twardość, zwiększone unaczynienie i ogólnie większa definicja są wspólne z Tren. W rzeczywistości możesz zabrać dowolne dwa sterydy na ziemię i połączyć je, a nie otrzymać efektów kondycjonowania w tempie mocy Tren.

Wszyscy, którzy uzupełnią Trenbolon Enanthate, odkryją, że ich wytrzymałość mięśniowa jest znacznie zwiększona. Wypełnienie lub wycięcie to nastąpi, podobnie jak dramatyczna poprawa odzyskiwania. Wszystko to prowadzi do większego postępu i bardziej wydajnego ciała w fizycznej zdolności do funkcjonowania. Jednak niektórzy zgłaszali problemy ze zmniejszoną wytrzymałością układu sercowo-naczyniowego podczas używania Tren, a to powstrzyma niektórych sportowców przed używaniem. Jednak nie jest to gwarantowany efekt w żaden sposób. Wielu będzie mogło stosować hormon bez żadnego negatywnego wpływu na wytrzymałość układu sercowo-naczyniowego. Wydaje się, że jest bardzo indywidualnie oparty. Wszyscy, którzy używają Trenbolonu Enanthate, zwłaszcza poza sezonem, powinni również zauważyć, że ich siła znacznie wzrasta. Nawet przy utrzymaniu poziomu kalorii wzrost siły powinien być znaczący. Podczas deficytu kalorii, zwłaszcza gdy jednostka staje się bardzo chuda, nie należy oczekiwać wzrostu siły. Jednak użycie Tren powinno zapewnić utrzymanie o wiele większej siły niż w innym przypadku.

Dawkowanie


Trenbolon Enanthate musi być wstrzykiwany raz w tygodniu ze względu na dłuższy ester. Niektórzy użytkownicy wstrzykują go dwa razy w tygodniu, aby uzyskać lepsze wyniki. Chociaż znowu uważam, że wzrost zastrzyków jest niepotrzebny; czemu? Po prostu dlatego, że dodatkowa korzyść jest w najlepszym razie marginalna.
Trenbolon Enanthate na rowerze jest dość prosty. Ogólnie rzecz biorąc, jest on złożony z enanthate testosteronu lub cypionate, podczas gdy niektórzy chłopcy dodają sustanon do miksu. Orale wahają się od dianabol do anavar, w zależności od twoich celów.

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)