Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyZnieczulenie miejscowe w proszku

99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9

Chiny 99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9 dostawca
99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9 dostawca 99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9 dostawca 99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9 dostawca

Duży Obraz :  99% wysokiej czystości miejscowy znieczulający surowy proszek Proparakaina HCL CAS 5875-06-9

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: 5875-06-9

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100g
Cena: Contact Us
Szczegóły pakowania: Ukryte i dyskretne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 100 KG / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Chlorowodorek proparakainy Synonimy: Proparakaina HCL
CAS: 5875-06-9 Wygląd: Biały proszek
Użycie: Pain Killer Metody wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC


Chlorowodorek proparakainy


Nazwa produktu: Chlorowodorek proparakainy
Synonimy: monochlorowodorek 2- (dietyloamino) etylo-3-amino-4-propoksybenzoesanu, chlorek 2 - [(3-amino-4-propoksyfenylo) -oksometoksy] etylo-dietyloamoniowy, chlorowodorek proparakainy,> = 99%; ; Chlorowodorek estru 3-amino-4-propoksybenzoikarboksylowego 2- (dietyloamino) etylowego; alkaina; kwas benzoesowy, chlorowodorek 3-amino-4-propoksy-, 2- (dietyloamino) etylowy
CAS: 5875-06-9
MF: C16H27CIN2O3
MW: 330,85
EINECS: 227-541-7
Temperatura topnienia 182,0-183,3 ℃

Zastosowanie: środek znieczulający; inhibitor przewodnictwa neuronowego

OPIS:

Roztwór oczny chlorowodorku proparakainy USP, 0,5% to miejscowy środek znieczulający do wkraplania do oka. Każdy ml jałowego roztworu wodnego zawiera: Aktywny: chlorowodorek proparakainy 5 mg (0,5%). Substancje nieaktywne: gliceryna jako stabilizator, kwas solny i / lub wodorotlenek sodu mogą być dodawane w celu dostosowania pH (3,5 do 6,0) i wody do iniekcji. Środek konserwujący: chlorek benzalkoniowy 0,1 mg (0,01%).

Chlorowodorek proparakainy jest chemicznie zaprojektowany jako monochlorowodorek 3-amino-4-propoksybenzoesanu 2- (dietyloamino) etylowego. Składnik aktywny jest reprezentowany przez wzór strukturalny:


FARMAKOLOGIA KLINICZNA:
Chlorowodorek proparakainy jest szybkodziałającym środkiem znieczulającym odpowiednim do stosowania okulistycznego. Po pojedynczej kropli początek znieczulenia rozpoczyna się w ciągu 30 sekund i utrzymuje się przez 15 minut lub dłużej.

Głównym miejscem działania znieczulającego jest błona komórek nerwowych, w której Proparakaina zakłóca duży przejściowy wzrost przepuszczalności błony dla jonów sodu, który jest normalnie wytwarzany przez lekką depolaryzację błony. Ponieważ działanie znieczulające stopniowo rozwija się w nerwach, próg stymulacji elektrycznej stopniowo wzrasta, a współczynnik bezpieczeństwa przewodzenia maleje; gdy to działanie jest wystarczająco dobrze rozwinięte, powstaje blok przewodzenia.

Dokładny mechanizm, według którego proparakaina i inne miejscowe środki znieczulające wpływają na przepuszczalność błony komórkowej jest nieznany; jednak kilka badań wskazuje, że miejscowe środki znieczulające mogą ograniczać przepuszczalność jonów sodu przez zamykanie porów, przez które jony migrują w warstwie lipidowej błony komórek nerwowych. To ograniczenie zapobiega zasadniczej zmianie niezbędnej do generowania potencjału działania.


WSKAZANIA I ZASTOSOWANIE:
Roztwór oftalmiczny chlorowodorku proparakainy jest wskazany do znieczulenia miejscowego w praktyce okulistycznej. Reprezentatywne procedury okulistyczne, w których preparat zapewnia dobre znieczulenie miejscowe obejmują pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego (tonometria), usuwanie ciał obcych i szwów z rogówki, zgarnianie spojówek w diagnostyce i badanie gonioskopowe; jest także wskazany do stosowania jako miejscowy środek znieczulający przed operacjami chirurgicznymi, takimi jak ekstrakcja zaćmy.

Lokalny proszek znieczulający

Benzokaina Procaine Lidokaina Tetrakaina
Benzokaina HCL Procaine HCL Lidokaina HCL Tetrakaina HCL
Dimetokaina Prilokaina Articaine HCL Pramoksyna HCL
Dimetokaina HCL Prilokaina HCL Bupiwakaina HCL Proparakaina HCL

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)