Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyPeptydy budowlane mięśni

99% peptydy hormonu wzrostu IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptydowe peptydy budujące mięśnie

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

99% peptydy hormonu wzrostu IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptydowe peptydy budujące mięśnie

Chiny 99% peptydy hormonu wzrostu IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptydowe peptydy budujące mięśnie dostawca
99% peptydy hormonu wzrostu IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptydowe peptydy budujące mięśnie dostawca 99% peptydy hormonu wzrostu IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptydowe peptydy budujące mięśnie dostawca

Duży Obraz :  99% peptydy hormonu wzrostu IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptydowe peptydy budujące mięśnie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: CAS: 946870-92-4

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Contact Us
Szczegóły pakowania: Niewidoczne i dyskretne opakowanie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: IGF-1Lr3 Synonimy: Długi r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, długi Arg3 IGF-1
CAS: 946870-92-4 Czystość: 99% min
Gatunek: Stopnia z medycyny Wygląd: Biały liofilizowany proszek

99% polipeptydowy proszek ludzki peptyd wzrostu IGF1-LR3 CAS 946870-92-4 dla wzmocnienia mięśnia kulturystycznego

Nazwa produktu: IGF-1Lr3

Szczegóły Produktu:

Nazwa produktu

IGF-1Lr3

Synonimy

Długi r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, długi Arg3 IGF-1

CAS

946870-92-4

MF

C30H49N9O9

Czystość

99% min

Stopień

Klasa Lekarska

Specyfikacja

0,1 mg / fiolka lub 1 mg / fiolka

Wygląd

Biały liofilizowany proszek
Stabilność Przechowuj liofilizowane białko w temperaturze -20 ° C. Wymieszaj produkt po rozpuszczeniu, aby uniknąć powtarzających się cykli zamrażania / rozmrażania. Odtworzone białko można przechowywać w temperaturze 4 ° C przez ograniczony czas. Liofilizowane białko pozostaje stabilne do daty ważności, gdy jest przechowywane w temperaturze -20 ° C.

Stosowanie

Produkt jest przygotowany WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU BADAWCZEGO LABORATORIUM. Produkt nie może być używany do innych celów.

Opis:


IGF-1 LR3, znany również jako Long-arginino-3-IGF-1, jest analogiem ludzkiego IGF-1, który został zmodyfikowany tak, aby zawierał przedłużenie N-końca o długości 13 aminokwasów i zastąpienie Argininy kwasem glutaminowym w pozycji 3. W wyniku tych modyfikacji IGF-1 LR3 jest około trzy razy silniejszy niż IGF-1 i ma zwiększony okres półtrwania z powodu obniżonego powinowactwa do wiązania z białkami wiążącymi czynnik insulinopodobny (IGFBP). IGF-1 LR3 zachowuje zdolność wiązania się agonistycznie z receptorem IGF-1 z poprawioną stabilnością metaboliczną w stosunku do IGF-1. Suplementacja kultur komórek ssaczych długimi IGF-1 w znacznie niższym stężeniu powoduje znacznie wyższą wydajność niż w przypadku standardowych stężeń insuliny i / lub standardowego IGF-1. LR3 IGF-1 jest bardziej zdolny do stymulowania receptora IGF typu 1, a zatem wywoływania wyższego poziomu aktywacji sygnalizacji wewnątrzkomórkowej, która jest odpowiedzialna za promowanie proliferacji komórek i hamowanie apoptozy.

Igf1LR3 znacznie zwiększa masę mięśniową, wywołując stan przerostu mięśni (wzrost liczby nowych komórek mięśniowych) w MUSIC, GDZIE JEST WSTRZYKNIĘTY! Pomyśl o tym jako o proliferacji komórek mięśniowych, a nawet o rozszczepieniu komórki, tak aby 1 stała się 2 ... Dlatego też jest to idealny cykl, gdy zwiększasz również wzrost komórek mięśniowych. Ale dlaczego IGF jest lepszy od HGH? Powodem jest to, że HGH powoduje, że poziomy IGF najpierw wzrastają w wątrobie, a następnie w mięśniu, podczas gdy IGF-LR3 powoduje lokalny poziom IGF w rakietę. Igf1lr3 Jak wszyscy wiecie, długo działająca wersja Igf1, Biorąc aktywny potencjał w górę w ciągu 20 godzin, Ale wraz z jego zdolnością do stymulowania wzrostu satelitarnych komórek mięśniowych i pomagania im dojrzeć do nowych włókien mięśniowych, posiada zdolność do zwiększania przyjmowanie wielu suplementów, z których obecnie korzystamy, i może powodować zwiększone odzyskiwanie rozmiaru jąder oraz zapobiegać utracie mięśni nawet w PCT. Plus kolejny powód, dla którego jest tak silny, ze względu na zmniejszone wiązanie Long R3 Igf1 ze wszystkimi znanymi białkami wiążącymi IGF. Te białka wiążące normalnie hamują biologiczne działania IGF .. nie w przypadku tej długo działającej wersji.

IGF-1 LR3 jest wersją IGF-1, która nie reaguje z IGFBG, dlatego ma zwiększoną aktywność, stabilność w porównaniu z endogennym IGF-1. IGF-1 jest uwalniany w wątrobie i wiąże się z receptorami IGF w komórkach, co ostatecznie powoduje stymulację wzrostu komórek (zarówno powodujących tworzenie nowych tkanek i istniejący wzrost tkanki), jak i hamowanie śmierci komórkowej. IGF1 LR3 pozwala na wiele spośród stymulujących wzrost efektów insulinopodobnych czynników wzrostu, znanych również jako IGF. IGF-1 LR3 zawiera rodzinę peptydów (protiens), które odgrywają ważną rolę w rozwoju i rozwoju ssaków. IGF1 LR3 jest również znany jako Long R3 IGF-1 lub Insulin-Like Growth Factor-I Long Arg3. Wersja Long R3 IGF-1 ma znacznie większą moc niż zwykły IGF-1. Wzmocniona moc jest spowodowana zmniejszeniem wiązania LR3 IGF1 ze wszystkimi znanymi białkami wiążącymi IGF. Te białka wiążące normalnie hamują działania biologiczne IGF, dlatego wykazano, że IG-1 LR3 ma zwiększoną skuteczność i funkcję. Ten IGF-1 LR3 analog IGF-1 został stworzony w celu zwiększenia aktywności biologicznej peptydu IGF. IGF1 LR3 jest również znany jako Long R3 IGF-1 lub Insulin-Like Growth Factor-I Long Arg3. Jest to ludzki rekombinowany, pojedynczy, nieglikozylowany łańcuch polipeptydowy zawierający 83 aminokwasy o masie cząsteczkowej 9200 daltonów. IGF1 pośredniczy w wielu stymulujących wzrostach działaniach hormonu wzrostu (GH; MIM 139250). LR3 jest długoterminowym analogiem ludzkiego IGF-1, specjalnie zaprojektowanym i wytworzonym do hodowli komórek ssaków w celu wsparcia wytwarzania na dużą skalę rekombinowanych biofarmaceutyków. Wczesne badania wykazały, że hormon wzrostu nie stymuluje bezpośrednio włączenia siarczanu do chrząstki, ale działa raczej poprzez czynnik surowicy, nazywany "czynnikiem siarczanowym", który później stał się znany jako "somatomedin". LR3 IGF-1 jest pierwotnym białkiem zaangażowanym w odpowiedzi komórek na hormon wzrostu (GH): to znaczy, że IGF-I jest wytwarzany w odpowiedzi na GH, a następnie indukuje aktywność komórkową. Jednym z takich przykładów jest wzrost mięśni lub rozrost. Związek ten powoduje również, że organizm ludzki jest bardziej wrażliwy na insulinę. Jest najsilniejszym czynnikiem wzrostu w ludzkim ciele. IGF-1 powoduje hiperplazję komórek mięśniowych, co jest faktycznym podziałem i tworzeniem nowych komórek mięśniowych. Najskuteczniejszą formą IGF-1 jest IGF-1 LR3. Ta formuła została zmieniona chemicznie w celu uniknięcia wiązania z białkami w ludzkim ciele i wydłużenia okresu półtrwania, około 20-30 godzin.

Podanie:

IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu-1) jest głównym hormonalnym mediatorem wzrostu naturalnego. W normalnych warunkach GH (hormon wzrostu) wiąże się z receptorem w wątrobie i innych tkankach oraz stymuluje syntezę / wydzielanie IGF-1. W tkankach docelowych receptor IGF typu 1, który jest homologiczny z receptorem insuliny, jest aktywowany przez IGF-1, co prowadzi do wewnątrzkomórkowej sygnalizacji, która stymuluje wiele procesów prowadzących do wzrostu naturalnego. Działania metaboliczne IGF-1 są częściowo ukierunkowane na stymulację wychwytu glukozy, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, tak aby metabolizm
Igf1 to zasadniczo hormon polipeptydowy, który ma takie same właściwości molekularne jak insulina. Dawka IGF faktycznie oznacza insulinopodobny czynnik wzrostu. Igf1 jest odpowiedzialny głównie za długi wzrost kości u dzieci, a także wpływa na wzrost mięśni i naprawę dorosłych. Długi R3 Igf1 jest silniejszą wersją Igf1. To chemicznie zmienione lubię myśleć "wzmocnione", aby zapobiec dezaktywacji przez białka wiążące Igf1 w krwioobiegu. Powoduje to dłuższy okres półtrwania rzędu 20-30 godzin zamiast 20 minut ... Oznacza to znacznie bardziej skuteczną wersję niż krótszy łańcuch, z którym być może jesteśmy bardziej zaznajomieni.

Ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż inne formy, prawie 20-30 godzin. Gdy LF3 IGF-1 jest aktywny, ma wiele wpływów na tkanki w komórkach mięśniowych. Odgrywa zasadniczą rolę w odnowie mięśnia. IGF-1 LR3 zachęca zarówno do wzrostu, jak i rozróżnienia komórek macierzystych. IGF-1 LR3 zwiększa aktywność komórek satelitarnych, DNA mięśni, zawartość białka w mięśniach, masę mięśniową i przekrój mięśni. Znaczenie IGF-1 LR3 polega na tym, że wszystkie jego oczywiste efekty działają w celu wywołania wzrostu mięśni. Efekty te są wzmocnione w połączeniu z treningiem siłowym.
Tworzenie białka jest lepsze wraz z pochłanianiem aminokwasów jako źródła energii. Zwiększa wykorzystanie tłuszczu jako energii. W tkance beztłuszczowej IGF-1 LR3 zapobiega przenoszeniu glukozy przez błonę komórkową w formie insuliny, w wyniku czego komórki muszą zmienić spalanie tłuszczu jako źródła energii. IGF-1 LR3 także naśladuje insulinę w ludzkim ciele. Być może najbardziej niezwykłym również silnym wpływem na organizm ludzki jest jego zdolność do powodowania hiperplazji, która jest definitywnym podziałem komórek. W trakcie treningu siłowego dochodzi do hipertrofii; to wzrost wielkości komórek mięśniowych. Dorosli ludzie mają ustaloną liczbę komórek mięśniowych, które mogą stać się większe dzięki treningowi, jednak liczba sprzedanych mięśni nie wzrasta. Ale przy użyciu tego preparatu jesteś w stanie wywołać hiperplazję, która faktycznie zwiększa liczbę komórek mięśniowych obecnych w mięśniu. Badania naukowe pokazują, że dzięki treningowi siłowemu nowe komórki rozwijają się szybciej i stają się silniejsze i bardziej gęste.

Fuction:

Powiększone komórki transportujące aminokwasy
Zwiększona produkcja białka
Zmniejszona degradacja białka
Wzmocniony transport glukozy
Rozszerzona kombinacja RNA

IGF-1 LR3 znacznie zwiększa masę mięśniową, wywołując stan przerostu mięśni (wzrost liczby nowych komórek mięśniowych) w MUSIC, GDZIE JEST WSTRZYKNIĘTY! Pomyśl o tym jak o proliferacji komórek mięśniowych, a nawet o rozbiciu komórki tak, aby 1 stało się 2. Igf1-lr3 Jak wszyscy wiecie, długo działająca wersja Igf-1, Biorąc aktywny potencjał w górę w ciągu 20 godzin, Ale wraz z jego zdolność do stymulowania wzrostu satelitarnych komórek mięśniowych i pomagania im w dojrzewaniu w nowe włókna mięśniowe, co pozwala na zwiększenie wychwytu wielu suplementów, których obecnie używamy, i może powodować zwiększone odzyskiwanie rozmiaru jąder, a także zapobiegać utracie mięśni nawet w PCT. Używanie go w cyklu i podczas PCT. zwiększona retencja mięśni i szybsza regeneracja. IGF-1-LR3 spowoduje jeszcze większe podniesienie poziomu Igf i możliwość zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej dzięki wyjątkowej zdolności do osuszania komórek tłuszczowych i dostarczania komórkom mięśniowym niezbędnych składników odżywczych. IGF-1 LR3 pozwala wielu czynnikom wzrostu w kategorii IGF, aby zwiększyć tworzenie białka poprzez retencję azotu. Wersja długa jest bardziej skuteczna niż oryginalny IGF-1. Ma zwiększoną moc ze względu na zwiększone miejsca wiązania. Hormon skutecznie uwydatnia przerost. Jest szeroko znany ze swojej aktywności w rozszczepianiu i tworzeniu nowych komórek mięśniowych.

IGF-1 LR3 jest syntetyczną wersją naturalnego insulinopodobnego czynnika wzrostu, ale z modyfikacją w pozycji numer 3 i wydłużeniem aminokwasu numer 13 na końcu B. Jest silniejszy niż insulinopodobny czynnik wzrostu 1. Co więcej, badania wykazały, że IGF1 LR 3 ma dłuższy okres półtrwania niż insulinopodobny czynnik wzrostu 3. Polipeptyd odgrywa istotną rolę w odnowie mięśni i zachęca do produkcji i różnicowania łodygi komórki. Wiadomo, że LF3 IGF-1 zwiększa aktywność satelitarną komórek, zawartość białka mięśniowego, DNA mięśni, pole przekroju mięśniowego i masę mięśni. Istota polipeptydu LR 3 IGF1 polega na tym, że indukuje on wzrost mięśni poprzez polepszenie hiperplazji. IGF-1 LR3 buduje nową tkankę mięśniową poprzez promowanie retencji azotu i syntezę białek. Powoduje to wzrost mięśni zarówno poprzez hiperplazję (która jest wzrostem liczby komórek mięśniowych), jak i mitogenezę (która jest faktycznym wzrostem nowych włókien mięśniowych). Tak więc IGF-1 LR3 nie tylko zwiększa włókno mięśniowe, ale także je zwiększa. W związku z tym IGF może faktycznie zmienić możliwości genetyczne pod względem liczby komórek mięśniowych i liczby komórek. IGF zwiększa i różnicuje liczbę i typy komórek obecnych. IGF-1 LR3 jest syntetycznym analogiem naturalnie występującego czynnika wzrostu insuliny (IGF), który jest resztą 93 aminokwasową. Modyfikacje formy naturalnej wystąpiły przy podstawieniu Arg z Glu w pozycji 3, dając kod R3, a także wydłużenie 13 aminokwasów na końcu B. Podobnie jak IGF-1, wykazano, że R3 indukuje rozwój i wzrost komórek.

Dawkowanie:


Jaka jest dawka IGF-1LR3? Dawka na jedno wstrzyknięcie: 50 mcg Iniekcje na fiolkę: dawka 20 x 50 mcg Przykład ilości do wstrzyknięcia: Jeśli do mieszania używasz 1 ml wody, to dawka 50mcg = 0,05 ml (lub 5 jednostek na strzykawkę insulinową). Do mieszania 2 ml wody, a następnie 50 mcg = 0,10 ml (lub 10 jednostek); jeśli do mieszania użyłeś 3 ml wody, to 50mcg = 0,15ml (lub 15 sztuk).

1 Najbardziej efektywna długość cyklu IGF wynosi 50 dni i 20-40 dni przerwy.
2 Przyjmuj dawki w zakresie od 60 do 120 mg dziennie w dawkach podzielonych. Jeden zastrzyk rano i znowu w łóżku. Nigdy nie przekraczaj 120mcg w ciągu jednego dnia.
3 Fiolki, które dostarczamy, zawierają 100 mikrogramów w każdej fiolce. Każdą fiolkę należy rozpuścić 1 ml wody do wstrzykiwań, która jest z nią dołączona. Wstrzyknąć dwa razy dziennie.
4 Nie należy stosować insuliny do wstrzykiwania IGF1 w nocy. Biorąc insulinę rano, przedłużasz okres półtrwania IGF1 do 12 godzin, a następnie wstrzykujesz 6 godzin, powinieneś być w porządku.

Stabilność:


Liofilizowany LR3 IGF1 altho μgh stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w postaci przesuszonej poniżej -18 ° C. Po rekonstytucji LR3 IGF1 powinien być przechowywany w temperaturze 4 ° C w ciągu 2-7 dni i do przyszłego użycia poniżej -18 ° C. Do długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnego (0,1% HSA lub BSA) .Proszę zapobiegać zamarzaniu -pół cykli.

Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Niezależnie od tego, czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, że nasz płyn jest lepszy.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest podejmowany zgodnie z sytuacją każdego kraju, to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszone nasze opakowanie, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 do swojego produktu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, efekt cieczy jest bardzo dobry, ale wiele osób nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć Ci, jak zrobić płyn kupujesz płyn, powiemy ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług

Nasze pakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka celna towarów wysyłana do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%, co do Kanady, Brazylii o dość wysokim tempie zamykania klamerek, mamy również nowy sposób na przejazd przez odprawę celną. W niektórych obszarach mamy również całkowicie nową politykę wysyłania.

Jak wypełnić zamówienie:

Złożyc zamówienie

1. Proszę dać mi znać przedmioty, których szukasz, ilość i kraj docelowy;

2. Potwierdzasz wszystkie szczegóły i przekazujesz nam zlecenie zakupu;

3. Wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednią metodę wysyłki w celach referencyjnych;

4. Potwierdzasz zamówienie i wpłacasz pieniądze w 100% z góry i przesyłasz nam dokładny adres.

5. Organizujemy przesyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

6. oferujemy usługi posprzedażne po otrzymaniu paczki.

Wysyłka 

Podaj swoje dane adresata. (numer telefonu, kod pocztowy)

Uszczelka

Według różnych krajów i ilości zamówień

Czas oczekiwania

Rozmieszczone w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Zdjęcia

Zdjęcia paczki będą oferowane, aby odróżnić sterydy z góry

Czas dostawy

Zwykle 4-6 dni roboczych na dotarcie do miejsc docelowych

Numer przesyłki

Oferowane po udostępnieniu w Internecie. Normalnie w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.

Obsługa posprzedażna

24/7 online na problemy i problem związany z produktem

Nasza firma Zalety:

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

1) Standard: standard USA
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.


2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy polisę ponownego załadunku.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!
3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

Nasze inne produkty:

Nootropic Raw Powders

Nie.

Imię

Cas nr.

1

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

2

Pirespa

CAS: 53179-13-8

3

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

4

Coluracetam

CAS: 135463-81-9

5

Noopept

CAS: 157115-85-0

6

Piracetam

CAS: 7491-74-9

7

Idebenone

CAS: 58186-27-9

8

Carphedon

CAS: 77472-70-9

9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

10

Rivastigmine

CAS: 123441-03-2

11

Oksiracetam

CAS: 62613-82-5

12

Aniracetam

CAS: 72432-10-1

13

Donepezil

CAS: 120014-06-4

14

Rivastigmine winian

CAS: 129101-54-8

15

Alpha GPC

CAS: 28319-77-9

16

CRL-40,941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

17

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

18

Galantamina

CAS: 1953-04-4

19

9-fluorenol

CAS: 1689-64-1

20

NSI-189 wolna baza

CAS: 1270138-40-3

21

Fosforan NSI-189

CAS: 1270138-41-4

22

Phenibut

CAS: 1078-21-3

23

Picamilon

CAS: 62936-56-5

24

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

25

Tianeptine sodium

CAS: 30123-17-2

26

Winpocetyna

CAS: 42971-09-5

27

Vincamine

CAS: 1617-90-9

28

Theakrine

CAS: 2309-49-1

29

Unifiram

CAS: 272786-64-8

30

CDP Citicoline

CAS: 987-78-0

31

Huperzine A

CAS: 102518-79-6

32

brywaracetam

CAS: 357336-20-0

33

Etiracetam

CAS: 33996-58-6

34

Raubasine

CAS: 483-04-5

35

Entacapone

CAS: 130929-57-6

Surowce farmaceutyczne

Imię

Czystość

Metyloamina

40% roztwór wodny

Chlorowodorek metyloaminy

NLT 99%

Benzenoacetonitryl (cyjanek benzylu)

NLT 99%

Propiofenon

NLT 99,5%

Bromowodór

48% roztwór wodny

(-) - Monohydrat kwasu dibenzoilo-L-winowego

NLT 99%

Borowodorek potasu

NLT 97%

Borowodorek sodowy

NLT 98%

6- (5-Chloro-2-pirydylo) -6,7-dihydro-7-hydroksy-5H-pirolo [3,4-b] pirazyn-5-on (nr CAS: 43200-81-3)

NLT 99%

DIHYDROCHLORIDE N-FENYLPIPERIDIN-4-AMINE (4-ANP) CAS 99918-43-1

NLT 99%

Chlorowodorek pramipeksolu

NLT 99%

Siarczan Albuterolu

NLT 99%

Bromowodorek dekstrometorfanu DXM

NLT 99%

Dimetokaina

NLT 99%

Dermorphin

10 mg / fiolka

Sunifiram DM-235

NLT 99%

Adrafinil

NLT 99%

Armodafinil

NLT 99%

FENIBUT

NLT 99%

Suvorexant (MK-4305)

NLT 99%

Hetlioz (tasimelteon)

NLT 99%

Chlorowodorek amitryptyliny

NLT 99%

Mirtazapina

NLT 99%

Chlorowodorek trazodonu

NLT 99%

Chlorowodorek wenlafaksyny

NLT 99%

Chlorowodorek bupropionu

NLT 99%

Chlorowodorek sertraliny

NLT 99%

N-metylo -paroksetyna

NLT 99%

Chlorowodorek paroksetyny

NLT 99%

Chlorowodorek fluoksetyny

NLT 99%

Bromowodorek citalopramu

NLT 99%

Bromowodorek wortioksetyny

NLT 99%

Wortioksetyna

NLT 99%

Tianeptyna

NLT 99%

5-Hydroksytryptofan 5-HTP

NLT 98%

gamma-butyrolactone (GBL)

NLT 99,5%

5a-Hydroksyaksaksyna

NLT 98%

Steroid Series

Steroid testosteronu

Nie.

NR CAS

Imię

1

CAS: 58-22-0

Baza testosteronu

3

CAS: 76-43-7

Fluotoksymesteron Halotestin

4

CAS: 2446-23-3

4-chlorodehydrometylotestosteron (doustny turinabol)

5

CAS: 1255-49-8

Fenylopropionian testosteronu

6

CAS: 57-85-2

Propionian testosteronu

7

CAS: 1045-69-8

Octan testosteronu

8

CAS: 315-37-7

Enanthate testosteronu

9

CAS: 58-20-8

Testosteron Cypionate

10

CAS: 1424-00-6

Mesterolone (Proviron)

11

CAS: 5949-44-0

Undekanian testosteronu

12

CAS: 15262-86-9

Izokapronian testosteronu

13

CAS: 855-19-6

Turinabol (4-chlorotestosteron / octan Clostebol)

14

CAS: NIE

Testosteron Sustanon 250/100

15

CAS: 5721-91-5

Dekanian testosteronu

16

CAS: 58-18-4

Metylotestosteron (17-metylotestosteron)

17

CAS: 58-20-8

1-test Cyp, cyjanowodorek dihydroboldenonu

Boldenone Steroid

17

CAS: 846-48-0

Boldenone

18

CAS: 13103-34-9

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

19

CAS: 846-46-0

Octan Boldenonu

20

CAS: 13103-34-9

Propionian Boldenonu

21

CAS: 106505-90-2

Cyprianate Boldenone

Trenbolon steroidowy

22

CAS: 10161-33-8

Baza trenbolona

23

CAS: 10161-34-9

Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H)

24

CAS: 472-61-546

Trenbolon enanthate (parabolan)

25

CAS: 23454-33-3

Trenbolon Węglan sześciowodorotlenowy

Nandrolon steroidowy

26

CAS: 434-22-0

Nandrolon

27

CAS: 62-90-8

Nandrolon Phenypropionate (NPP) / durabolin

28

CAS: 601-63-8

Cypionian nandrolonu

29

CAS: 360-70-3

Dekanian nandrolonu (DECA) / Deca durabolin

30

CAS: 862-89-5

Nandrolon Undecylate

31

CAS: 7207-92-3

Propionian nandrolonu

Primobolan Steroid

32

CAS: 434-05-9

Methenolone Acetate (Primobolan)

33

CAS: 303-42-4

Methenolone enanthate (USAN)

34

CAS: 153-00-4

Metenolon

35

CAS: 3381-88-2

Superdrol Powder / Methasterone (methyl-drostanolone)

36

CAS: 521-12-0

Drostanolone Propionate (Masteron)

37

CAS: 472-61-145

Drostanolone Enanthate (Masteron)

Sterydy anaboliczne

38

CAS: 72-63-9

Methandrostenolone (Dianabol, metandienon)

39

CAS: 3704-09-4

Miboleron

40

CAS: 965-93-5

Metylotrienolon (Metribolone)

41

CAS: 5197-58-0

Metylstenbolon

42

CAS: 5630-53-5

Tibolone

43

CAS: 521-11-9

Mestanolon

44

CAS: 521-18-6

Stanolon (androstanolon)

45

CAS: 434-07-1

Oxymetholone (Anadrol)

46

CAS: 53-39-4

Oxandrolone (Anavar)

47

CAS: 10418-03-8

stanozolol (Winstrol)

48

CAS: 6157-87-5

Octan trestolonu

49

CAS: 853-23-6

3-octan dehydroizoandrosteronu

50

CAS: 53-43-0

Dehydroepiandrosteron (DHEA)

51

CAS: 481-29-8

Epiandrosteron

52

CAS: 566-19-8

7-Keto-dehydroepiandrosteron

53

CAS: 76822-24-7

1-DHEA

Inne sprzedawane na gorąco sterydy i peptydy:

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 DAC

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Dekanian nandrolonu

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolone

Fragment 176-191

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

chlorowodorek

Selank

Benzokaina

Liothyronine sodium T3

L-karnityna

Inne produkty:

Peptydy

HGH Fragment 176-191

2 mg / fiolka

PT-141

10 mg / fiolka

Melanotan-I

10 mg / fiolka

Melanotan-II

10 mg / fiolka

Sermorelin

2 mg / fiolka

Hexarelin

2 mg / fiolka

Tesamorelin

2 mg / fiolka

MGF

5 mg / fiolka

PEG MGF

2 mg / fiolka

Ipamorelin

2 mg / fiolka

CJC-1295 z DAC

2 mg / fiolka

CJC-1295 bez DA

2 mg / fiolka

TB500

5 mg / fiolka

Triptorelin

2 mg / fiolka

GHRP-2

5 mg / fiolka

GHRP-6

5 mg / fiolka

Oksytocyna

2 mg / fiolka

Gonadorelin

2 mg / fiolka

DSIP

2 mg / fiolka

Selank

5 mg / fiolka

Follistatin 344

1 mg / fiolka

Follistatin 315

1 mg / fiolka

Epitalon

10 mg / fiolka

Pentadecapeptide Bpc 157

2 mg / fiolka

Nootropic Raw Powders

Imię

Cas nr.

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

Pirespa

CAS: 53179-13-8

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

Coluracetam (MKC 231)

CAS: 135463-81-9

Noopept

CAS: 157115-85-0

Piracetam

CAS: 7491-74-9

Idebenone

CAS: 58186-27-9

Carphedon

CAS: 77472-70-9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

Rivastigmine

CAS: 123441-03-2

Oksiracetam

CAS: 62613-82-5

Aniracetam

CAS: 72432-10-1

Donepezil

CAS: 120014-06-4

Rivastigmine winian

CAS: 129101-54-8

Alpha GPC

CAS: 28319-77-9

CRL-40,941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

Galantamina

CAS: 1953-04-4

9-fluorenol

CAS: 1689-64-1

NSI-189 wolna baza

CAS: 1270138-40-3

Fosforan NSI-189

CAS: 1270138-41-4

Phenibut

CAS: 1078-21-3

Picamilon

CAS: 62936-56-5

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

Tianeptine sodium

CAS: 30123-17-2

Winpocetyna

CAS: 42971-09-5

Vincamine

CAS: 1617-90-9


proszki przeciwbólowe

Benzokaina

Lidokaina

Tetracaine

Prilokaina

Procaine

Dibukaina

Bupiwakaina

Chlorowodorek benzokainy

Chlorowodorek lidokainy

Chlorowodorek tetrakainy

Chlorowodorek pripitokainy

Chlorowodorek prokainy

Chlorowodorek dibucyny

Chlorowodorek artycyny

Chlorowodorek ropiwakainy

Dimetokaina (Larocaine)

Chlorowodorek proparakainy

Chlorowodorek pramoksynowy

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)