Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyPeptydy budowlane mięśni

Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Peptydy hormonu wzrostu dla garbowania skóry / dysfunkcji seksualnych u mężczyzn

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Peptydy hormonu wzrostu dla garbowania skóry / dysfunkcji seksualnych u mężczyzn

Chiny Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Peptydy hormonu wzrostu dla garbowania skóry / dysfunkcji seksualnych u mężczyzn dostawca
Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Peptydy hormonu wzrostu dla garbowania skóry / dysfunkcji seksualnych u mężczyzn dostawca Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Peptydy hormonu wzrostu dla garbowania skóry / dysfunkcji seksualnych u mężczyzn dostawca

Duży Obraz :  Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Peptydy hormonu wzrostu dla garbowania skóry / dysfunkcji seksualnych u mężczyzn

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: CAS: 121062-08-6

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Contact Us
Szczegóły pakowania: Niewidoczne i dyskretne opakowanie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
CAS: CAS: 121062-08-6 Temp. Przechowywania: -20 ° C
MF: C50H69N15O9 MW: 1024.18
gęstość: 1.43 Rozpuszczalność H2O: 5 mg / ml, rozpuszczalny

99% wysokiej jakości hormony peptydowe Melanotan-II CAS 121062-08-6 do garbowania skóry i dysfunkcji seksualnych mężczyzn

Legit Peptide Hormones Melanotan-II CAS 121062-08-6 do garbowania skóry i zaburzeń seksualnych u mężczyzn

Nazwa produktu: Melanotan II

Szczegóły Produktu:

Nazwa produktu

Melanotan II

Nazwa chemiczna

Melanotan, Melanotan II, MT, MTII, MT-II, MT2, MT-2,

CAS

121062-08-6

Formuła molekularna

C50H69N15O9

Waga molekularna

1024,18

Specyfikacja

10 mg / vail

Analiza

99,5%

Wygląd

biały proszek

Opis:

Melanotan może odnosić się do jednego z dwóch oddzielnych peptydów: Afamelanotydu, pierwotnie opracowanego pod nazwą "Melanotan-1" lub "Melanotan I" do garbowania skóry, leku obecnie w próbach w postaci implantu jako profilaktycznego leczenia dla serii dotkniętej światłem skóry zaburzenia i potencjalny środek zapobiegający rakowi skóry.

Melanotan II (znany również jako MT-II lub MT-2) jest wstrzykiwanym hormonem peptydowym stosowanym do promowania garbowania. MT-II działa poprzez stymulację receptorów alfa-melanocytowych, co sprzyja tworzeniu się melaniny w odpowiedzi na ekspozycję na słońce. Kiedy znaczna ilość MT-II została pobrana w ostatniej "pamięci" komórek skóry, osoba opala się, jakby był genetycznie ciemniejszym typem.

Melanotan II, lek pierwotnie opracowany jako środek do garbowania skóry, ale następnie badany jako potencjalny sposób leczenia dysfunkcji seksualnych

Melanotan 2 (określany również jako Melanotan II) to syntetycznie wytwarzany wariant hormonu peptydowego naturalnie wytwarzanego w organizmie, który stymuluje melanogenezę, proces odpowiedzialny za pigmentację skóry. Ten hormon peptydowy, zwany hormonem stymulującym alfa-melanocytów lub MSH, aktywuje pewne receptory melanokortyny w procesie wywierania działania. Rzeczywiście, MSH wywiera również silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i libido seksualne za pośrednictwem tych receptorów melanokortyny. W rezultacie wykazano, że Melanotan 2 wykazuje działanie obniżające apetyt, działanie lipolityczne i wzmacniające libido, a także promuje garbowanie skóry. Melanotan 2 został szeroko przebadany do stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego od światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.

Dodatkowo, Melanotan 2 i podobny syntetycznie wytworzony wariant, znany jako PT-141, był długo badany jako potencjalny środek do leczenia zaburzeń seksualnych; konkretnie, zaburzenie erekcji u mężczyzn.

Podanie:

Kilka syntetycznych analogów α-MSH badano pod kątem ich pozornego działania fotoprotekcyjnego przed promieniowaniem ultrafioletowym (UV) ze Słońca, mianowicie Melanotanem (afamelanotidem) i Melanotanem II, określanym jako Melanotan 2. Bremelanotyd, inny analog α-MSH. Melanotan 2 jest obecnie opracowywany w celu leczenia dysfunkcji seksualnych. Wszystkie te peptydy melanotanowe mają znacznie większą moc niż α-MSH, ale z charakterystycznymi profilami peptydowymi selektywności.

Melanotan II wymaga skumulowanego dawkowania, aby był skuteczny. W zależności od osoby, potrzebna skumulowana dawka będzie zwykle wynosić od 10 do 40 mg, przy czym osoby bardziej sprawiedliwe zazwyczaj wymagają ilości na wyższym końcu zakresu. W zależności od całkowitej potrzebnej dawki i dziennego dawkowania odpowiedniego dla danego osobnika, wstrzyknięcia MT-II będą musiały rozpocząć się co najmniej tydzień przed koniecznością poprawy opalania. Bardziej typowo, stosowanie MT-II powinno rozpocząć się co najmniej miesiąc przed taką potrzebę.
Melanotan II można również stosować cyklicznie w celu utrzymania lepszej zdolności do opalania. Co więcej, Melanotan II może być użyty przy okazji do osiągnięcia efektu proseksualnego.

Dla kulturysty, który planuje konkurować na scenie, jest sporo czasu i uwagi poświęconych szczegółom, zanim będą gotowi do rywalizacji. Umięśnienie i definiowanie jest podkreślane tylko przez ładną opaleniznę, która sprawia, że ​​linie i definicje pojawiają się i stają się bardziej widoczne dla widzów i sędziów. Wprowadź heptapeptyd Melanotan II, teraz kulturyści mogą chronić się przed nadmierną ekspozycją na słońce, zwiększając jednocześnie poziom melaniny. Powoduje to ciemniejszą i bardziej opaloną cerę. Kiedy Melanotan II zostanie dodany do protokołu peptydowego prowadzącego do pokazu, zwiększy poziom melaniny, co spowoduje garbnik skóry; dodatkowo zwiększy utratę tłuszczu i twardość mięśni.

COA:

POZYCJA

SPECYFIKACJA

Wygląd

Biały krystaliczny proszek

Analiza

≥99%

Metale ciężkie

≤10 ppm

Arsen

≤1ppm

Prowadzić

≤3ppm

Rtęć

≤0,1ppm

Kadm

≤1ppm

Całkowita liczba płytek

≤ 1000 cfu / g

Drożdże i pleśń

≤100 cfu / g

E coli

Negatywny

Salmonella

Negatywny

Wniosek

Produkt jest zgodny ze standardem.

Korzyści:

Naukowe badania na zwierzętach wykazały, że zdolność preparatu Meanotan II do zwiększania ekspresji melaniny może pozwolić mu być kluczowym czynnikiem w obniżaniu prawdopodobieństwa rozwoju raka skóry. Głównym powodem tej myśli jest zdolność peptydu do indukowania wydzielania bez szkodliwego działania promieni ultrafioletowych będących częścią procesu. To powiedziawszy, należy zauważyć, że badania wskazują, że peptyd nie byłby w stanie powstrzymać śmiertelnej postaci raka skóry, czerniaka złośliwego, ponieważ ta konkretna postać raka jest spowodowana przez pośrednie uszkodzenie DNA i nie narażenie na promienie ultrafioletowe.

Efekty działania preparatu Melanotan dwa dotyczą jedynie opalania i ewentualnej ulgi w zaburzeniach erekcji. Ciemniejszą i głębszą opaleniznę można zauważyć w ciągu kilku dni (zakładając, że jest również opalanie) i powinno dać zauważalne wyniki w ciągu kilku tygodni. Im dłużej używa MT-2, tym ciemniejszy dostanie.

Wpływ Melanotanu II na zaburzenia erekcji trwa od około 4-6 godzin i trwa 6-12 godzin w zależności od indywidualnej reakcji. Czas jest ważny, jeśli jest używany w tym celu. Są jednak tacy, którzy biegają codziennie w małych dawkach w celu zapewnienia ulgi w utrzymaniu, ale może to okazać się problematyczne dla skóry, jeśli nie jest ostrożna.

Dawkowanie i stosowanie:

Wstrzykiwanie zazwyczaj odbywa się tylko raz dziennie, ale gdy osoba najpierw próbuje leku i ocenia tolerancję, wstrzyknięcie można podzielić na dwie mniejsze ilości dziennie.

Typowy zakres dawkowania wynosi od 0,5 do 2,0 mg / dzień, z korzystnym zakresem od 0,5 do 1,0 mg / dzień. Jednak najlepiej jest najpierw ocenić tolerancję przy mniejszym dawkowaniu 0,25 mg na raz.

Po rekonstytucji fiolka Melanotan II powinna być spożywana w całości w ciągu 30 dni. Przed rozpuszczeniem, MT-II powinien być przechowywany w lodówce lub zamrażarce, ale jest dopuszczalny do wysyłki bez chłodzenia.

Zasadniczo należy zaprzestać stosowania, jeśli MT-II w indywidualnych przypadkach powoduje problemy ze wzrostem, liczbą lub ciemnością znamion.

Efekt Melanotana II jest dość długotrwały. Może nawet być tak, że w przypadku efektu cyklu trwa on rok lub dłużej, aby w znacznym stopniu zniknąć. Korzystanie z cykli konserwacji może utrzymywać efekt przez czas nieokreślony. Zgodnie z ogólną zasadą konserwacja zwykle wymaga około 2 do 3 razy więcej MT-II na rok, co było potrzebne w pierwszym cyklu. Można to zrobić w sumie od 2 do 3 cykli rocznie w taki sam sposób, jak w cyklu początkowym, lub w przypadku częstszego schematu dawkowania zapewniającego tę całkowitą ilość MT-II na rok.

Jak każdy peptyd, o którym mówiliśmy do tej pory, pamiętajcie, że peptydy mają postać białego delikatnego proszku i powinny być przechowywane poza światłem w chłodnym i suchym miejscu. Wszystkie peptydy muszą zostać odtworzone za pomocą bakteriostatycznej wody lub chlorku sodu specjalnie użytego do iniekcji. Aby skutecznie używać Melanotan II, musisz zrozumieć swój typ skóry. Aby wszystko było proste, możemy podzielić typy skóry na trzy kategorie.

Typ skóry 1: bardzo jasna skóra, nigdy opalenizna. Dawki: 50-60mgs lub 5-6vials.

Typ skóry 2: Jasna skóra, oparzenia, ale czasami opalenizna. Dawki: 30-40 mg lub 3-4 fiolki.

Typ skóry 3: Średnia skóra, czasami oparzenia i zawsze opala. Dawkowanie: 20 mg lub 2 fiolki.

Poza tym, jeśli twoja pigmentacja jest już naturalnie oliwkowa lub ciemniejsza, będziesz potrzebował mniej Meanotan II do swoich potrzeb garbowania. Opalenizna w połączeniu z ekspozycją na światło słoneczne i promienie UV powinny trwać przez całe lato lub przez cały sezon.

Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, wierzymy, że produkt jest bardzo dobry. Niezależnie od tego, czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, że nasz płyn jest lepszy.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest podejmowany zgodnie z sytuacją każdego kraju, to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszone nasze opakowanie, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 do swojego produktu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, efekt cieczy jest bardzo dobry, ale wiele osób nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć Ci, jak zrobić płyn kupujesz płyn, powiemy ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług

Nasze pakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka celna towarów wysyłana do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%, co do Kanady, Brazylii o dość wysokim tempie zamykania klamerek, mamy również nowy sposób na przejazd przez odprawę celną. W niektórych obszarach mamy również całkowicie nową politykę wysyłania.

Jak wypełnić zamówienie:

Złożyc zamówienie

1. Proszę dać mi znać przedmioty, których szukasz, ilość i kraj docelowy;

2. Potwierdzasz wszystkie szczegóły i przekazujesz nam zlecenie zakupu;

3. Wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednią metodę wysyłki w celach referencyjnych;

4. Potwierdzasz zamówienie i wpłacasz pieniądze w 100% z góry i przesyłasz nam dokładny adres.

5. Organizujemy przesyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

6. oferujemy usługi posprzedażne po otrzymaniu paczki.

Wysyłka 

Podaj swoje dane adresata. (numer telefonu, kod pocztowy)

Uszczelka

Według różnych krajów i ilości zamówień

Czas oczekiwania

Rozmieszczone w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Zdjęcia

Zdjęcia paczki będą oferowane, aby odróżnić sterydy z góry

Czas dostawy

Zwykle 4-6 dni roboczych na dotarcie do miejsc docelowych

Numer przesyłki

Oferowane po udostępnieniu w Internecie. Normalnie w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.

Obsługa posprzedażna

24/7 online na problemy i problem związany z produktem

Nasza firma Zalety:

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:

1) Standard: standard USA
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.


2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy polisę ponownego załadunku.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!
3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

Nasze inne produkty:

Nootropic Raw Powders

Nie.

Imię

Cas nr.

1

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

2

Pirespa

CAS: 53179-13-8

3

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

4

Coluracetam

CAS: 135463-81-9

5

Noopept

CAS: 157115-85-0

6

Piracetam

CAS: 7491-74-9

7

Idebenone

CAS: 58186-27-9

8

Carphedon

CAS: 77472-70-9

9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

10

Rivastigmine

CAS: 123441-03-2

11

Oksiracetam

CAS: 62613-82-5

12

Aniracetam

CAS: 72432-10-1

13

Donepezil

CAS: 120014-06-4

14

Rivastigmine winian

CAS: 129101-54-8

15

Alpha GPC

CAS: 28319-77-9

16

CRL-40,941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

17

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

18

Galantamina

CAS: 1953-04-4

19

9-fluorenol

CAS: 1689-64-1

20

NSI-189 wolna baza

CAS: 1270138-40-3

21

Fosforan NSI-189

CAS: 1270138-41-4

22

Phenibut

CAS: 1078-21-3

23

Picamilon

CAS: 62936-56-5

24

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

25

Tianeptine sodium

CAS: 30123-17-2

26

Winpocetyna

CAS: 42971-09-5

27

Vincamine

CAS: 1617-90-9

28

Theakrine

CAS: 2309-49-1

29

Unifiram

CAS: 272786-64-8

30

CDP Citicoline

CAS: 987-78-0

31

Huperzine A

CAS: 102518-79-6

32

brywaracetam

CAS: 357336-20-0

33

Etiracetam

CAS: 33996-58-6

34

Raubasine

CAS: 483-04-5

35

Entacapone

CAS: 130929-57-6

Surowce farmaceutyczne

Imię

Czystość

Metyloamina

40% roztwór wodny

Chlorowodorek metyloaminy

NLT 99%

Benzenoacetonitryl (cyjanek benzylu)

NLT 99%

Propiofenon

NLT 99,5%

Bromowodór

48% roztwór wodny

(-) - Monohydrat kwasu dibenzoilo-L-winowego

NLT 99%

Borowodorek potasu

NLT 97%

Borowodorek sodowy

NLT 98%

6- (5-Chloro-2-pirydylo) -6,7-dihydro-7-hydroksy-5H-pirolo [3,4-b] pirazyn-5-on (nr CAS: 43200-81-3)

NLT 99%

DIHYDROCHLORIDE N-FENYLPIPERIDIN-4-AMINE (4-ANP) CAS 99918-43-1

NLT 99%

Chlorowodorek pramipeksolu

NLT 99%

Siarczan Albuterolu

NLT 99%

Bromowodorek dekstrometorfanu DXM

NLT 99%

Dimetokaina

NLT 99%

Dermorphin

10 mg / fiolka

Sunifiram DM-235

NLT 99%

Adrafinil

NLT 99%

Armodafinil

NLT 99%

FENIBUT

NLT 99%

Suvorexant (MK-4305)

NLT 99%

Hetlioz (tasimelteon)

NLT 99%

Chlorowodorek amitryptyliny

NLT 99%

Mirtazapina

NLT 99%

Chlorowodorek trazodonu

NLT 99%

Chlorowodorek wenlafaksyny

NLT 99%

Chlorowodorek bupropionu

NLT 99%

Chlorowodorek sertraliny

NLT 99%

N-metylo -paroksetyna

NLT 99%

Chlorowodorek paroksetyny

NLT 99%

Chlorowodorek fluoksetyny

NLT 99%

Bromowodorek citalopramu

NLT 99%

Bromowodorek wortioksetyny

NLT 99%

Wortioksetyna

NLT 99%

Tianeptyna

NLT 99%

5-Hydroksytryptofan 5-HTP

NLT 98%

gamma-butyrolactone (GBL)

NLT 99,5%

5a-Hydroksyaksaksyna

NLT 98%

Steroid Series

Steroid testosteronu

Nie.

NR CAS

Imię

1

CAS: 58-22-0

Baza testosteronu

3

CAS: 76-43-7

Fluotoksymesteron Halotestin

4

CAS: 2446-23-3

4-chlorodehydrometylotestosteron (doustny turinabol)

5

CAS: 1255-49-8

Fenylopropionian testosteronu

6

CAS: 57-85-2

Propionian testosteronu

7

CAS: 1045-69-8

Octan testosteronu

8

CAS: 315-37-7

Enanthate testosteronu

9

CAS: 58-20-8

Testosteron Cypionate

10

CAS: 1424-00-6

Mesterolone (Proviron)

11

CAS: 5949-44-0

Undekanian testosteronu

12

CAS: 15262-86-9

Izokapronian testosteronu

13

CAS: 855-19-6

Turinabol (4-chlorotestosteron / octan Clostebol)

14

CAS: NIE

Testosteron Sustanon 250/100

15

CAS: 5721-91-5

Dekanian testosteronu

16

CAS: 58-18-4

Metylotestosteron (17-metylotestosteron)

17

CAS: 58-20-8

1-test Cyp, cyjanowodorek dihydroboldenonu

Boldenone Steroid

17

CAS: 846-48-0

Boldenone

18

CAS: 13103-34-9

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

19

CAS: 846-46-0

Octan Boldenonu

20

CAS: 13103-34-9

Propionian Boldenonu

21

CAS: 106505-90-2

Cyprianate Boldenone

Trenbolon steroidowy

22

CAS: 10161-33-8

Baza trenbolona

23

CAS: 10161-34-9

Octan Trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H)

24

CAS: 472-61-546

Trenbolon enanthate (parabolan)

25

CAS: 23454-33-3

Trenbolon Węglan sześciowodorotlenowy

Nandrolon steroidowy

26

CAS: 434-22-0

Nandrolon

27

CAS: 62-90-8

Nandrolon Phenypropionate (NPP) / durabolin

28

CAS: 601-63-8

Cypionian nandrolonu

29

CAS: 360-70-3

Dekanian nandrolonu (DECA) / Deca durabolin

30

CAS: 862-89-5

Nandrolon Undecylate

31

CAS: 7207-92-3

Propionian nandrolonu

Primobolan Steroid

32

CAS: 434-05-9

Methenolone Acetate (Primobolan)

33

CAS: 303-42-4

Methenolone enanthate (USAN)

34

CAS: 153-00-4

Metenolon

35

CAS: 3381-88-2

Superdrol Powder / Methasterone (methyl-drostanolone)

36

CAS: 521-12-0

Drostanolone Propionate (Masteron)

37

CAS: 472-61-145

Drostanolone Enanthate (Masteron)

Sterydy anaboliczne

38

CAS: 72-63-9

Methandrostenolone (Dianabol, metandienon)

39

CAS: 3704-09-4

Miboleron

40

CAS: 965-93-5

Metylotrienolon (Metribolone)

41

CAS: 5197-58-0

Metylstenbolon

42

CAS: 5630-53-5

Tibolone

43

CAS: 521-11-9

Mestanolon

44

CAS: 521-18-6

Stanolon (androstanolon)

45

CAS: 434-07-1

Oxymetholone (Anadrol)

46

CAS: 53-39-4

Oxandrolone (Anavar)

47

CAS: 10418-03-8

stanozolol (Winstrol)

48

CAS: 6157-87-5

Octan trestolonu

49

CAS: 853-23-6

3-octan dehydroizoandrosteronu

50

CAS: 53-43-0

Dehydroepiandrosteron (DHEA)

51

CAS: 481-29-8

Epiandrosteron

52

CAS: 566-19-8

7-Keto-dehydroepiandrosteron

53

CAS: 76822-24-7

1-DHEA

Inne sprzedawane na gorąco sterydy i peptydy:

Octan testosteronu

Octan trenbolonu

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolon Enanthate

PEG MGF

Dekanian testosteronu

Octan Boldenonu

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 DAC

Izocapronian testosteronu

Cyprianate Boldenone

PT-141

Fenylopropionian testosteronu

Propionian Boldenonu

Melanotan-1

Propionian testosteronu

Dekanian nandrolonu

Melanotan-2

Undekanian testosteronu

Fenylopropionian nandrolonu

GHRP-2

Mesterone

Undecylat Nandrolonu

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Cypionian nandrolonu

Ipamorelin

Clostebol Acetate

Propionian nandrolonu

Hexarelin

Metylandrostanolon

Metylotrienolon

Sermorelin

Methenolone Enanthate

Propionian drostanolonu

Oksytocyna

Octan methenolonu

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolone

Fragment 176-191

Anavar

Tadalafil

Triptorelin

Winstrol

Wardenafil

Tesamorelin

Cytrynian Clomifene

Dianabol

Gonadorelin

Cytrynian toremifenu

Cytrynian tamoksyfenu

DSIP

Finasteryd

chlorowodorek

Selank

Benzokaina

Liothyronine sodium T3

L-karnityna

Powiązany peptyd:

Nazwa produktu

Specyfikacja

MGF

2 mg / fiolka

PEG MGF

2 mg / fiolka

CJC-1295 DAC

2 mg / fiolka

CJC-1295

2 mg / fiolka

PT-141

10 mg / fiolka

MT-1

10 mg / fiolka

MT-2

10 mg / fiolka

GHRP-2

10 mg / fiolka

GHRP-2

5 mg / fiolka

GHRP-6

10 mg / fiolka

GHRP-6

5 mg / fiolka

Ipamorelin

2 mg / fiolka

Hexarelin

2 mg / fiolka

Sermorelin

2 mg / fiolka

Oksytocyna

2 mg / fiolka

TB500

2 mg / fiolka

BPC

157 2 mg / fiolka

176-191

2 mg / fiolka

Triptorelin

2 mg / fiolka

Tesamorelin

2 mg / fiolka

Gonadorelin

2 mg / fiolka

Gonadorelin

10 mg / fiolka

DSIP

2 mg / fiolka

Selank

5 mg / fiolka

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)