Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktySterydy anaboliczne do wstrzykiwań

Anavar 50 CAS 53-39-4 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 53-39-4 Dla kulturysty

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

Anavar 50 CAS 53-39-4 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 53-39-4 Dla kulturysty

Chiny Anavar 50 CAS 53-39-4 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 53-39-4 Dla kulturysty dostawca
Anavar 50 CAS 53-39-4 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 53-39-4 Dla kulturysty dostawca Anavar 50 CAS 53-39-4 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 53-39-4 Dla kulturysty dostawca

Duży Obraz :  Anavar 50 CAS 53-39-4 Sterydy anaboliczne do wstrzykiwań CAS 53-39-4 Dla kulturysty

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: Anavar 50 mg / ml

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100ml
Cena: Contact Us
Szczegóły pakowania: Niewidoczne i dyskretne opakowanie
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu:: Anavar 50 Inne nazwy: Anavar 50 mg / ml
Badania: 99% min materiał: Semi-Finished Oil
Wygląd: Żółty lub jasnożółty płyn Rozpuszczalniki organiczne: BA BB GSO

Anavar 50 żółty płyn wstrzykiwany doustnie steroidy anaboliczne Oxandrolone50mg / ml 53-39-4 do kulturystyki

Nazwa produktu: Anavar 50

Szczegóły Produktu:

Nazwa: Oxandrolone
Inne popularne nazwy i terminy: Anavar, Var
Drug Class: Doustne anaboliczne steroidy androgenne
Struktura chemiczna: 5 alfa-androstan-2-oksa-17 alfa-metylo-17 beta-ol-3-on
Typowe dawki: 40 mg + dziennie
Konwersja DHT: niska
Zmniejsz funkcję HPTA: zależna od dawki
Nr CAS: 53-39-4
Czystość: 99%
MF: C19H30O3
MW: 306,44

Anavar temperatura topnienia: 230 ~ 232 ° C
Nr Einecs: 200-172-9
Standard: Enterprise Standard
Wygląd: biały krystaloid w proszku.
Zastosowanie: Może być stosowany jako materiał farmaceutyczny, Anavar (Oxanabol) jest dobry do zasilania i do celów cięcia, z wyjątkiem masy lub dużo wzrostu ciężkości. Chemoterapia.

Anavar 50 przepis:

Najwyższe stężenie - 50 ml @ 20 mg / ml
1 gram Oxandrol-jeden proszek
9,8 ml PEG 300
39,2 ml 190 Proof Grain Alcohol

2) 50 ml @ 50 mg / ml
2,5 grama Anavar (2,5 ml)
2,5 ml BA
2,5 ml BB
5 ml gwajakolu
37,5 ml oleju

Opis:

Anavar jest idealnym sterydem do spalania tłuszczu i nadaje skórze bardziej krojoną sylwetkę, chociaż nie zapewnia użytkownikom ogromnego przyrostu masy mięśniowej. Dodatkowo, masa mięśniowa uzyskana i spalone tłuszczem są bardziej trwałe niż w przypadku sterydów związanych z dużymi przyrostami masy mięśniowej. Anavar powoduje również łagodniejsze działania niepożądane ograniczone działanie na wątrobę i stosunkowo ograniczony wpływ na naturalne hormony płciowe organizmu. Anavar jest dostępny w innych krajach i na czarnym rynku, chociaż jest dość drogi.

Anavar zwany także Oxandrolone, jest doustnym sterydem, który ma być zestawiony z innymi suplementami wzmacniającymi mięśnie, takimi jak Anadrol lub Dianabol. Podczas gdy są to dwa główne sterydy wymienione przez markę, każdy konwencjonalny testoster - jeden wzmacniacz pomoże.
Pomimo tego, że Anavar jest stosunkowo słabym steroidem, wciąż jest skuteczną opcją dla masywnych przyrostów mięśni. Suplement jest często stosowany przez niektórych odnoszących największe sukcesy sportowców i kulturystów w branży. Większość tabletek ma postać 2,5 miligrama, a wyniki są wystarczające, wystarczy jeden do dwóch suplementów dziennie, w zależności od wielkości ciała. Dramatyczne wyniki są lepsze niż większość innych suplementów, a skończysz bardzo zadowolony, jeśli zdecydujesz się na stos Anavar z innymi opcjami.

Podanie:

Najwyraźniej Oxandro jest świetnym, wszechstronnym sterydem. Mężczyźni kulturystów będą zazwyczaj używać Anavar 20 (Oxandr) w dawkach 50-100mg dziennie na 6-12wks. Oxandro ma stosunkowo krótki okres półtrwania około 8 godzin. Tak więc można zdecydować się na podzielenie dawek w ciągu dnia w celu utrzymania możliwie stabilnego poziomu we krwi. Kobiety kulturystów zazwyczaj znajdują dawkę 2,5-10mgs, aby być skutecznym w promowaniu przyrostów i siły mięśni bez dużego ryzyka efektów ubocznych. Ze względu na wyjątkowo łagodny charakter, Oxandr jest również jednym z najpopularniejszych sterydów wśród kobiet kulturystów. Oxandr został również pokazany w badaniach mających na celu zmniejszenie ilości tłuszczu w organizmie podczas jego użytkowania, co czyni go doskonałym wyborem dla kulturystów, którzy są w fazie cięcia.

Anavar (Anavar, Oxanabol) dały optymistyczne konsekwencje w opiece nad anemią i dziedzicznym obrzękiem naczynioruchowym. Udowodnione badania dostarczyły jednak linków łączących rozszerzone zastosowanie leku i problemy toksyczności wątroby, podobne do tych stwierdzonych w przypadku dodatkowych 17α-alkilowanych steroidów. Jednak w niewielkich dawkach u wielu pacjentów występowały zaburzenia żołądkowo-jelitowe, takie jak wzdęcia, nudności i biegunka. Specyfika Oxanabol (Anavar, Oxanabol) ukierunkowana na receptor androgenowy predestynowała to, że w przeciwieństwie do wielu innych sterydów nie zaobserwowano zahamowania rozwoju u nastolatków, a także w zwykłych pomiarach nieczęsto obserwowanych wyraźnych reakcji maskulinizacyjnych poza stymulacją wzrostu siły . Oksanabloidy nie aromatyzują w żadnej mierze i nie są bez problemów przyjmowane do DHT lub estrogenu. Jako taka, typowa dawka 20-30 mg zapewniała wybitny poziom androgenu przez maksymalnie osiem godzin. Aby zwiększyć zastosowanie, kulturystów klasyczne "ułożone" Anavar (Anavar, Oxanabol) z innymi, takimi jak, zwiększenie zwiększenia wzrostu siły korpusu.

Anavar 50mg / ml jest powszechnie stosowany przez kulturystów, ciężarowców i siłowców. Weightlifters i power-lifters lubi ten steryd, ponieważ Anavar powoduje bajeczny przyrost siły bez przybierania na wadze. Jest to dla nich bardzo ważne, ponieważ nie chcą skończyć w wyższej klasie wagowej. Anavar 50mg / ml nie powoduje zauważalnego wzrostu mięśni i siły. Może być łączony z wieloma sterydami, takimi jak Deca Durabolin, Dianabol i różne testoster - jeden związek. Połączenie, które okazało się bardzo skuteczne, to Anavar i Halotestin 20 - 30 mg dziennie. Dobry przyrost masy mięśniowej i siły wynosi 200 mg Deca Durabolin co tydzień, 500 mg Test Enanthate na tydzień i Anavar 25 mg na dobę.

COA:

POZYCJE TESTOWE

SPECYFIKACJA

WYNIKI

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały proszek krystaloidu

Identyfikacja

Pozytywny

Pozytywny

Analiza

97,0 ~ 100,5%

99,33%

Dokładny obrót

-18 ° ~ -24 °

-22,0 °

Strata przy suszeniu

1,0% maks

0,13%

Organiczne lotne zanieczyszczenia

Spełnia wymagania

Zgodne

Zwykłe zanieczyszczenia

2,0% maks

<2,0%

Pozostałe rozpuszczalniki

Spełnia wymagania

Zgodne

Pozostałość przy zapłonie

0,2% maks

0,05%

Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP30

Cykl Anavar - przewodnik:

Anavar (lub po prostu "var") to popularna nazwa sterydu Oxandrolone, który w swojej klinicznej sytuacji jest przede wszystkim używany do promowania wzrostu mięśni u pacjentów z zaburzeniami wyniszczenia mięśni. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości Anavar jest bardzo pożądanym sterydem doustnym dla kulturystów i sportowców, chociaż jego stosunkowo wysoki koszt często ogranicza jego zastosowanie dla osób z nieco głębszymi kieszeniami.
Opracowany po raz pierwszy w latach 60. Anavar był nazwą handlową leku Oxandrolone i nadal jest znany pod tą nazwą wśród użytkowników PED (poprawiających wydajność). Ze względu na swoją popularność Anavar jest produkowany przez szereg podziemnych laboratoriów w różnych dawkowanych tabletkach, zwykle w zakresie od 10 mg do 50 mg. Krótko mówiąc, co czyni Anavar takim cennym wyborem spośród dostępnych doustnych sterydów? Jest mało aromatyzujący i ma bardzo niską aktywność androgenną, co sprawia, że ​​skutki uboczne są znacznie mniej prawdopodobne, podczas gdy jego umiarkowane właściwości anaboliczne zapewniają powolne lecz stałe przyrosty jakości.

Dozowanie cyklu Anavar:

Anavar jest doustnym steroidem wytwarzanym przez wiele renomowanych podziemnych laboratoriów. W zależności od wybranego laboratorium tabletki są zwykle podawane w dawkach od 10 mg do 50 mg. Okres półtrwania dla preparatu Anavar wynosi około 12 godzin, więc najlepiej byłoby dążyć do dwóch lub trzech równomiernie rozłożonych dawek w ciągu dnia w celu wytworzenia stabilnych stężeń. Typowy cykl Anavar będzie 50-80 mg dziennie przez sześć do ośmiu tygodni. Te nowe PED zwykle wybierałyby dolny koniec, z 50 mg na dzień często udowadniając owocną dawkę dla uzyskiwania przyzwoitych rezultatów, jednocześnie minimalizując efekty uboczne dla osób próbujących ich pierwszego cyklu. Wyższe dawki - powiedzmy 80 mg na dzień - zazwyczaj pobudzają większy przyrost masy mięśniowej, ale rozsądne może być zaoszczędzenie takiej wyższej dawki dla kolejnych cykli, gdy użytkownik jest bardziej doświadczony i lepiej rozumie ich tolerancję i podatność na jakiekolwiek skutki uboczne. Spożywanie tabletek z posiłkiem jest często dobrym pomysłem, aby zminimalizować rozstrój żołądka, więc dla kogoś w cyklu 50 mg może być rozsądnym wziąć jedną dawkę 25 mg na śniadanie i kolejne 25 mg podczas wieczornego posiłku.

Nasze zaangażowanie:

1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku, aby sprostać wymaganiom klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, uważamy, że produkt jest bardzo dobry. Niezależnie od tego, czy jest to proszek, czy ciecz, tak, wszyscy wiemy, że nasz płyn jest lepszy.

2. Bezpieczny transport

Nasz sposób transportu jest podejmowany zgodnie z sytuacją każdego kraju, to inny transport, podczas gdy nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszone nasze opakowanie, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-5 do swojego produktu.

3. Różnorodność produktów

Nasze produkty to proszki i płyny, tak, bracia, efekt płynu jest bardzo dobry, ale wiele osób nie używa płynów, więc masz szczęście, kupujesz nasz proszek, możemy powiedzieć Ci, jak zrobić płyn kupujesz płyn, powiemy ci, jak filtrować. Absolutnie gwarantujemy, że możesz bardzo bezpiecznie korzystać z naszych produktów

4. Wysoka jakość usług

Nasze pakowanie towarów nie zawiera żadnych informacji o hormonach i może być wysyłane z różnych obszarów Chin. Obecnie stawka celna towarów wysyłana do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 99%, co do Kanady, Brazylii o dość wysokim tempie zamykania klamerek, mamy również nowy sposób na przejazd przez odprawę celną. W niektórych obszarach mamy również całkowicie nową politykę wysyłania.

Jak wypełnić zamówienie:

Złożyc zamówienie 1. Proszę dać mi znać przedmioty, których szukasz, ilość i kraj docelowy;
2. Potwierdzasz wszystkie szczegóły i przekazujesz nam zlecenie zakupu;
3. Wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednią metodę wysyłki w celach referencyjnych;
4. Potwierdzasz zamówienie i wpłacasz pieniądze w 100% z góry i przesyłasz nam dokładny adres.
5. Organizujemy przesyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami.
6. oferujemy usługi posprzedażne po otrzymaniu paczki.

Wysyłka 

Podaj swoje dane adresata. (numer telefonu, kod pocztowy)

Uszczelka

Według różnych krajów i ilości zamówień

Czas oczekiwania

Rozmieszczone w ciągu 12 godzin od otrzymania płatności

Zdjęcia

Zdjęcia paczki będą oferowane, aby odróżnić sterydy z góry

Czas dostawy

Zwykle 4-6 dni roboczych na dotarcie do miejsc docelowych

Numer przesyłki

Oferowane po udostępnieniu w Internecie. Normalnie w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.

Obsługa posprzedażna

24/7 online na problemy i problem związany z produktem

NASZA ZALECA:


1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: standard USA
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.


2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy polisę ponownego załadunku.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!


3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów ..

Lista wtryskowych olejów sterydowych:

Gotowy olej sterydowy

siła

Propionian testosteronu

100 mg / ml

Testosteron Enanthate

250 mg / ml 300 mg / ml

Cypionat testosteronu

250 mg / ml 300 mg / ml

TestosteronSuspension

100 mg / ml

Testosteron Sustanon 250

200 mg / ml 250 mg / ml 300 mg / ml

Dekanian nandrolonu

200 mg / ml 250 mg / ml

Nandrolon Fenylopropionian

100 mg / ml 150 mg / ml

Równowaga

200 mg / ml 250 mg / ml 300 mg / ml

Octan trenbolonu

100 mg / ml

Trenbolon Enanthate

100 mg / ml 200 mg / ml

Propionian drostanolonu

100 mg / ml 150 mg / ml

Methenolone Enanthate

100 mg / ml

Supertest 450

450 mg / ml

Anomass 400

400 mg / ml

Rippex 225

225 mg / ml

Tri Tren 180

180 mg / ml

Tri Test 300

300 mg / ml

Tri Deca 300

300 mg / ml

Test Blend 450

450 mg / ml

Test Blend 500

500 mg / ml

Test Nandro 225

225 mg / ml

Masa 500

500 mg / ml

Cut Depot 400

400 mg / ml

Tren Test 225

225 mg / ml

Nandro Test Depot 450

450 mg / ml

Equi Test 450

450 mg / ml

Rip Cut 175

175 mg / ml

Tren Test Depot 450

450 mg / ml

Hormon steroidowy:

Seria testosteronu

Methenolone Series

Nazwa produktu

CAS.No

Nazwa produktu

CAS.No

Testosteron Enanthate

315-37-7

Methenolone Enanthate

303-42-4

Testosteron

58-22-0

Octan methenolonu

434-05-9

Octan testosteronu

1045-69-8

Steroidy doustne

Propionian testosteronu

57-85-2

Nazwa produktu

CAS.No

Testosteron Cypionate

58-20-8

Oxymetholone (Anadrol)

434-07-1

Fenylopropionian testosteronu

1255-49-8

Oxandrolone (Anavar, Oxandrin)

53-39-4

Izocapronian testosteronu

15262-86-9

Stanozolol (winstrol)

10418-03-8

Dekanian testosteronu

5721-91-5

Methandienone (Dianabol)

72-63-9

Undekanian testosteronu

5949-44-0

SARMS

Sustanon 250

Nazwa produktu

CAS.No

Seria Nandrolone

Cardarine (GW-501516)

317318-70-0

Nazwa produktu

CAS.No

Andarine (S4)

401900-40-1

Nandrolon

434-22-0

Ligandrol (LGD-4033)

1165910-22-4

Dekanian nandrolonu

360-70-3

Ibutamoren (MK-677)

159752-10-0

Fenylopropionian nandrolonu

62-90-8

RAD140

118237-47-0

Seria Trenbolone

SR9009

1379686-30-2

Nazwa produktu

CAS.No

YK11

431579-34-9

Trenbolon

10161-33-8

Ostarine (MK-2866)

841205-47-8

Octan trenbolonu

10161-34-9

Wzmocnienie płci

Trenbolon Enanthate

10161-33-8

Nazwa produktu

CAS.No

Seria Boldenone

Tadalafil (Cialis)

171596-29-5

Nazwa produktu

CAS.No

Cytrynian sildenafilu

171599-83-0

Boldenone

846-48-0

Wardenafil

224789-15-5

Boldenone undecylenate

13103-34-9

chlorowodorek

119356-77-3

DEHA

Dutasteride (Avodart)

164656-23-9

Nazwa produktu

CAS.No

Finasteryd

98319-26-7

Epiandrosteron

481-29-8

Johimbina HCl (wyciąg)

65-19-0

Dehydroisoandrosteron (DHEA)

53-43-0

Lek przeciwbólowy

3-octan dehydroizoandrosteronu

853-23-6

Nazwa produktu

CAS.No

7-Keto-dehydroepiandrosteron

566-19-8

Fenacetyna

62-44-2

Seria Drostanolone

Benzokaina

1994/9/7

Nazwa produktu

CAS.No

Lidokaina HCL

23239-88-5

Propionian drostanolonu

521-12-0

Paracetamol

103-90-2

Drostanolone Enanthate

472-61-1

Dimetokaina

136-47-0

Metasteron

3381-88-2

Dyclonine HCL

854056-07-6

Gorący steryd doustny i iniekcyjny

Wstrzyknięcie Methandienone (Dianabol)

50 mg / ml

Trenbolon Enanthate

200 mg / ml

Zastrzyk Oxymetholone (Anadrol)

50 mg / ml

Testosteron Cypionate

250 mg / ml

Propionian testosteronu

100 mg / ml

Octan trenbolonu

100 mg / ml

Dekanian nandrolonu

250 mg / ml

Propionian drostanolonu (Masteron)

100 mg / ml

Testosteron Enanthate

250 mg / ml

Test400

TMT300

Test Blend 500

Mass Stack 500

Test Blend 300

Andro Test 450

Sustan 300

Testovircn

Supertest 450

Ripex225

Tri Test 300

FMJ 300

Tri Test 180

Mieszanie tnące 175

Tri Deca 300

Anomass 400

Rip Blend 375

TMT Blend 250

Andropen275

Pentadex300

   

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)