Registrant WHOIS contact information verification | Namecheap.com
Dom ProduktyPeptydy budowlane mięśni

IGF1 - LR3 Peptydy budujące mięśnie Polipeptyd Liofilizowany proszek CAS 946870-92-4

Orzecznictwo
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
dobra jakość Nandrolone Decanoate Powder na sprzedaż
Nie interesuje mnie żaden inny dostawca, tylko ty, Tom. Byłem pod ogromnym wrażeniem Twojej wydajności i jakości produktu. Dziękuję Ci bardzo.

—— Andrew S (Wielka Brytania)

Tom jest człowiekiem jego słowa, a on ciągnie się, gdy nikt inny nie może! Nie waham się zamówić od niego jeszcze raz. Najwyższej jakości obsługa i jakość!

—— James K (Australia)

Pakiet przyszedł bardzo szybko, dzięki Tom. Jesteś zdecydowanie moim nowym facetem. Jesteś świetny do radzenia sobie.

—— Haydee Rodriguez (USA)

Im Online Czat teraz

IGF1 - LR3 Peptydy budujące mięśnie Polipeptyd Liofilizowany proszek CAS 946870-92-4

Chiny IGF1 - LR3 Peptydy budujące mięśnie Polipeptyd Liofilizowany proszek CAS 946870-92-4 dostawca
IGF1 - LR3 Peptydy budujące mięśnie Polipeptyd Liofilizowany proszek CAS 946870-92-4 dostawca IGF1 - LR3 Peptydy budujące mięśnie Polipeptyd Liofilizowany proszek CAS 946870-92-4 dostawca

Duży Obraz :  IGF1 - LR3 Peptydy budujące mięśnie Polipeptyd Liofilizowany proszek CAS 946870-92-4

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TINGYI
Orzecznictwo: GMP , ISO 9001:2008
Numer modelu: CAS: 946870-92-4

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Contact Us
Szczegóły pakowania: Niewidoczne i dyskretne opakowanie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 kg / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: IGF-1Lr3 Synonimy: Długi r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, długi Arg3 IGF-1
CAS: 946870-92-4 Czystość: 99% min
Gatunek: Stopnia z medycyny Wygląd: Biały liofilizowany proszek

99% polipeptydowy liofilizowany proszek ludzki peptyd wzrostu IGF1-LR3 CAS 946870-92-4 dla wzmocnienia mięśni w kulturystyce

Nazwa produktu: IGF-1Lr3

Szczegóły Produktu:

Nazwa produktu

IGF-1Lr3

Synonimy

Długi r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, długi Arg3 IGF-1

CAS

946870-92-4

MF

C30H49N9O9

Czystość

99% min

Stopień

Klasa medycyny

Specyfikacja

0,1 mg / fiolka lub 1 mg / fiolka

Wygląd

Biały liofilizowany proszek

Stabilność

Przechowuj liofilizowane białko w temperaturze -20 ° C. Wymieszaj produkt po rozpuszczeniu, aby uniknąć powtarzających się cykli zamrażania / rozmrażania. Odtworzone białko można przechowywać w temperaturze 4 ° C przez ograniczony czas. Liofilizowane białko pozostaje stabilne do daty ważności, gdy jest przechowywane w temperaturze -20 ° C.

Stosowanie

Produkt jest przygotowany TYLKO DO WYKORZYSTANIA BADAŃ LABORATORYJNYCH. Produkt nie może być używany do innych celów.

Opis:


IGF-1 LR3, znany również jako Long-arginino-3-IGF-1, jest analogiem ludzkiego IGF-1, który został zmodyfikowany tak, aby zawierał przedłużenie N-końca o długości 13 aminokwasów i zastąpienie Argininy kwasem glutaminowym w pozycji 3. W wyniku tych modyfikacji IGF-1 LR3 jest około trzykrotnie silniejszy niż IGF-1 i ma zwiększony okres półtrwania z powodu obniżonego powinowactwa do wiązania z białkami wiążącymi czynnik insulinopodobny (IGFBP). IGF-1 LR3 zachowuje zdolność wiązania się agonistycznie z receptorem IGF-1 z poprawioną stabilnością metaboliczną w stosunku do IGF-1. Suplementacja hodowli komórek ssaków długimi IGF-1 w znacznie niższym stężeniu powoduje wyższą wydajność, niż w standardowych stężeniach insuliny i / lub standardowego IGF-1. LR3 IGF-1 jest bardziej zdolny do stymulowania receptora IGF typu 1 i w ten sposób indukowania wyższego poziomu aktywacji wewnątrzkomórkowego przekazywania sygnałów, który jest odpowiedzialny za promowanie proliferacji komórek i hamowanie apoptozy.

Igf1LR3 znacznie zwiększa masę mięśniową, wywołując stan przerostu mięśni (wzrost liczby nowych komórek mięśniowych) w MUSIC, GDZIE JEST WSTRZYKNIĘTY! Pomyśl o tym, jak proliferacja komórek mięśniowych, a nawet rozszczepienie komórki tak, że 1 staje się 2 ... Dlatego też jest to idealny cykl, kiedy zwiększasz również wzrost komórek mięśniowych. Ale dlaczego IGF jest lepszy od HGH? Powodem jest to, że HGH powoduje, że poziom IGF najpierw wzrasta w wątrobie, potem w mięśnie, podczas gdy IGF-LR3 powoduje lokalny poziom IGF w rakietę. Igf1lr3 Jak wszyscy wiecie, długo działająca wersja Igf1, Biorąc aktywny potencjał w górę do 20 godzin, Ale wraz z jego zdolnością do stymulowania wzrostu satelitarnych komórek mięśniowych i pomagania im dojrzeć do nowych włókien mięśniowych, posiada zdolność do zwiększania przyjmowanie wielu suplementów, z których obecnie korzystamy, i może powodować zwiększone odzyskiwanie rozmiaru jąder oraz zapobiegać utracie mięśni nawet w PCT. Plus kolejny powód, dla którego jest tak silny, ze względu na zmniejszone wiązanie Long R3 Igf1 ze wszystkimi znanymi białkami wiążącymi IGF. Te białka wiążące normalnie hamują działania biologiczne IGF .. nie w przypadku tej długo działającej wersji.

IGF-1 LR3 jest wersją IGF-1, która nie reaguje z IGFBG, dlatego ma zwiększoną aktywność, stabilność w porównaniu z endogennym IGF-1. IGF-1 uwalnia się w wątrobie i wiąże się z receptorami IGF w komórkach, co ostatecznie powoduje stymulację wzrostu komórek (zarówno powodujących tworzenie nowych tkanek i istniejący wzrost tkanki), jak i hamowanie śmierci komórkowej. IGF1 LR3 pozwala na wiele pozytywnych efektów wzrostu insulinopodobnych czynników wzrostu, znanych również jako IGF. IGF-1 LR3 zawiera rodzinę peptydów (protiens), które odgrywają ważną rolę w rozwoju i rozwoju ssaków. IGF1 LR3 jest również znany jako Long R3 IGF-1 lub Insulin-Like Growth Factor-I Long Arg3. Wersja Long R3 IGF-1 ma znacznie większą moc niż zwykły IGF-1. Wzmocniona moc jest spowodowana zmniejszeniem wiązania LR3 IGF1 ze wszystkimi znanymi białkami wiążącymi IGF. Te białka wiążące normalnie hamują biologiczne działania IGF, dlatego wykazano, że IG-1 LR3 ma zwiększoną skuteczność i funkcję. Ten IGF-1 LR3 analog IGF-1 został stworzony w celu zwiększenia aktywności biologicznej peptydu IGF. IGF1 LR3 jest również znany jako Long R3 IGF-1 lub Insulin-Like Growth Factor-I Long Arg3. Jest to ludzki rekombinowany, pojedynczy, nieglikozylowany łańcuch polipeptydowy zawierający 83 aminokwasy i mający masę cząsteczkową 9200 daltonów. IGF1 pośredniczy w wielu stymulujących wzrostach działaniach hormonu wzrostu (GH; MIM 139250). LR3 jest długoterminowym analogiem ludzkiego IGF-1, specjalnie zaprojektowanym i wytworzonym do hodowli komórek ssaków w celu wsparcia wytwarzania na dużą skalę rekombinowanych biofarmaceutyków. Wczesne badania wykazały, że hormon wzrostu nie stymuluje bezpośrednio włączenia siarczanu do chrząstki, lecz działa poprzez czynnik surowicy, nazywany "czynnikiem siarczanowym", który później stał się znany jako "somatomedin". LR3 IGF-1 jest pierwotnym białkiem zaangażowanym w odpowiedzi komórek na hormon wzrostu (GH): to znaczy, że IGF-I jest wytwarzany w odpowiedzi na GH, a następnie indukuje aktywność komórkową. Jednym z takich przykładów jest wzrost mięśni lub rozrost. Związek ten powoduje również, że organizm ludzki jest bardziej wrażliwy na insulinę. Jest to najsilniejszy czynnik wzrostu w ludzkim ciele. IGF-1 powoduje hiperplazję komórek mięśniowych, co jest faktycznym podziałem i tworzeniem nowych komórek mięśniowych. Najskuteczniejszą formą IGF-1 jest IGF-1 LR3. Ta formuła została zmieniona chemicznie w celu uniknięcia wiązania z białkami w ludzkim ciele i wydłużenia okresu półtrwania, około 20-30 godzin.

Podanie:

IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu-1) jest głównym hormonalnym mediatorem wzrostu naturalnego. W normalnych warunkach GH (hormon wzrostu) wiąże się z receptorem w wątrobie i innych tkankach oraz stymuluje syntezę / wydzielanie IGF-1. W tkankach docelowych receptor IGF typu 1, który jest homologiczny z receptorem insuliny, jest aktywowany przez IGF-1, co prowadzi do wewnątrzkomórkowej sygnalizacji, która stymuluje wiele procesów prowadzących do wzrostu naturalnego. Działania metaboliczne IGF-1 są częściowo ukierunkowane na pobudzanie wychwytu glukozy, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, tak aby metabolizm
Igf1 to w zasadzie hormon polipeptydowy, który ma takie same właściwości molekularne jak insulina. Dawka IGF faktycznie oznacza insulinopodobny czynnik wzrostu. Igf1 jest odpowiedzialny głównie za długi wzrost kości u dzieci, a także wpływa na wzrost mięśni i naprawę dorosłych. Długi R3 Igf1 jest silniejszą wersją Igf1. To chemicznie zmienione lubię myśleć "wzmocnione", aby zapobiec dezaktywacji przez białka wiążące Igf1 w krwioobiegu. Powoduje to dłuższy okres półtrwania rzędu 20-30 godzin zamiast 20 minut ... Oznacza to znacznie bardziej efektywną wersję niż krótszy łańcuch, z którym być może jesteśmy bardziej zaznajomieni.

Ma znacznie dłuższy okres półtrwania niż inne formy, prawie 20-30 godzin. Gdy LF3 IGF-1 jest aktywny, ma wiele wpływów na tkanki w komórkach mięśniowych. Odgrywa zasadniczą rolę w odnowie mięśnia. IGF-1 LR3 zachęca zarówno do wzrostu, jak i rozróżnienia komórek macierzystych. IGF-1 LR3 zwiększa aktywność komórek satelitarnych, DNA mięśni, zawartość białka w mięśniach, masę mięśniową i przekrój mięśni. Znaczenie IGF-1 LR3 polega na tym, że wszystkie jego oczywiste efekty działają na pobudzenie wzrostu mięśni. Efekty te są wzmocnione w połączeniu z treningiem siłowym.
Tworzenie białka jest lepsze wraz z pochłanianiem aminokwasów jako źródła energii. To zwiększa wykorzystanie tłuszczu jako energii. W tkance beztłuszczowej IGF-1 LR3 zapobiega przenoszeniu glukozy przez błonę komórkową w formie insuliny, w wyniku czego komórki muszą zmienić spalanie tłuszczu jako źródła energii. IGF-1 LR3 także naśladuje insulinę w ludzkim ciele. Być może najbardziej niezwykłym również silnym wpływem na organizm ludzki jest jego zdolność do powodowania hiperplazji, która jest definitywnym podziałem komórek. W trakcie treningu siłowego dochodzi do hipertrofii; to wzrost wielkości komórek mięśniowych. Dorosli ludzie mają ustaloną liczbę komórek mięśniowych, które mogą stać się większe dzięki treningowi, jednak liczba sprzedanych mięśni nie wzrasta. Ale przy użyciu tego preparatu jesteś w stanie wywołać hiperplazję, która faktycznie zwiększa liczbę komórek mięśniowych obecnych w mięśniu. Badania naukowe pokazują, że dzięki treningowi siłowemu nowe komórki rozwijają się szybciej i stają się silniejsze i bardziej gęste.

Fuction:

Powiększone komórki transportujące aminokwasy
Zwiększona produkcja białka
Zmniejszona degradacja białka
Wzmocniony transport glukozy
Wzmocniona kombinacja RNA

IGF-1 LR3 znacznie zwiększa masę mięśniową, wywołując stan przerostu mięśni (wzrost liczby nowych komórek mięśniowych) w MUSIC, GDZIE JEST WSTRZYKNIĘTY! Więc pomyśl o tym jak o proliferacji komórek mięśniowych, a nawet o rozbiciu komórki tak, aby 1 stało się 2. Igf1-lr3 Jak wszyscy wiecie, długo działająca wersja Igf-1, Biorąc swój aktywny potencjał w górę w ciągu 20 godzin, Ale wraz z jego zdolność do stymulowania wzrostu satelitarnych komórek mięśniowych i pomagania im w dojrzewaniu w nowe włókna mięśniowe, co pozwala na zwiększenie wychwytu wielu suplementów, których obecnie używamy, i może powodować zwiększone odzyskiwanie rozmiaru jąder i zapobiegać utracie mięśni nawet w PCT. Używanie tego podczas cyklu i podczas PCT. zwiększona retencja mięśni i szybsza regeneracja. IGF-1-LR3 spowoduje jeszcze większe podniesienie poziomu Igf i możliwość zwiększenia masy mięśniowej i utraty tkanki tłuszczowej dzięki wyjątkowej zdolności do osuszania komórek tłuszczowych i dostarczania komórkom mięśniowym niezbędnych składników odżywczych. IGF-1 LR3 pozwala wielu czynnikom wzrostu w kategorii IGF, aby zwiększyć tworzenie białka poprzez retencję azotu. Wersja długa jest bardziej skuteczna niż oryginalny IGF-1. Ma zwiększoną moc ze względu na zwiększone miejsca wiązania. Hormon skutecznie uwydatnia przerost. Jest szeroko znany ze swojej aktywności w rozszczepianiu i tworzeniu nowych komórek mięśniowych.

IGF-1 LR3 jest syntetyczną wersją naturalnego insulinopodobnego czynnika wzrostu, ale z modyfikacją w pozycji numer 3 i wydłużeniem aminokwasu numer 13 na końcu B. Jest silniejszy niż insulinopodobny czynnik wzrostu 1. Co więcej, badania wykazały, że IGF1 LR 3 ma dłuższy okres półtrwania niż insulinopodobny czynnik wzrostu 3. Polipeptyd odgrywa istotną rolę w odnowie mięśnia i zachęca do produkcji i różnicowania łodygi komórki. Wiadomo, że LF3 IGF-1 zwiększa aktywność satelitarną komórek, zawartość białka mięśniowego, DNA mięśni, pole przekroju mięśniowego i masę mięśni. Istota polipeptydu LR 3 IGF1 polega na tym, że indukuje on wzrost mięśni poprzez polepszenie hiperplazji. IGF-1 LR3 buduje nową tkankę mięśniową poprzez promowanie retencji azotu i syntezę białek. Powoduje to wzrost mięśni zarówno poprzez hiperplazję (która jest wzrostem liczby komórek mięśniowych), jak i mitogenezę (która jest faktycznym wzrostem nowych włókien mięśniowych). Tak więc IGF-1 LR3 nie tylko zwiększa włókna mięśniowe, ale także je zwiększa. W związku z tym IGF może faktycznie zmienić możliwości genetyczne pod względem liczby komórek mięśniowych i liczby komórek. IGF zwiększa i różnicuje liczbę i typy komórek obecnych. IGF-1 LR3 jest syntetycznym analogiem naturalnie występującego czynnika wzrostu insuliny (IGF), który jest resztą 93 aminokwasową. Modyfikacje formy naturalnej wystąpiły przy podstawieniu Arg z Glu w pozycji 3, dając kod R3, a także wydłużenie 13 aminokwasów na końcu B. Podobnie jak IGF-1, wykazano, że R3 indukuje rozwój i wzrost komórek.

Dawkowanie:


Jaka jest dawka IGF-1LR3? Dawka na jedno wstrzyknięcie: 50 mcg Iniekcje na fiolkę: dawka 20 x 50 mcg Przykład ilości do wstrzyknięcia: Jeśli do mieszania używa się 1 ml wody, to dawka 50mcg = 0,05 ml (lub 5 jednostek na strzykawkę insulinową). Dla 2 ml wody do mieszania następnie 50mcg = 0,10 ml (lub 10 jednostek); jeśli do mieszania użyłeś 3 ml wody, to 50mcg = 0,15ml (lub 15 sztuk).

1

Najbardziej efektywna długość cyklu IGF wynosi 50 dni i 20-40 dni przerwy.

2

Przyjmuj dawki w zakresie od 60 do 120 mg dziennie w dawkach podzielonych. Jeden zastrzyk rano i znowu w łóżku. Nigdy nie przekraczaj 120mcg w ciągu jednego dnia.

3

Fiolki, które dostarczamy, zawierają 100 mikrogramów w każdej fiolce. Każdą fiolkę należy rozpuścić w 1 ml dostarczonej wody do wstrzykiwań. Wstrzyknąć dwa razy dziennie.

4

Nie należy stosować insuliny do wstrzykiwania nocnego IGF1. Biorąc insulinę rano, przedłużasz okres półtrwania IGF1 do 12 godzin, a następnie wstrzykujesz 6 godzin, powinieneś być w porządku.

Stabilność:


Liofilizowany LR3 IGF1 altho μgh stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w stanie suchym poniżej -18 ° C. Po rekonstytucji LR3 IGF1 powinien być przechowywany w temperaturze 4 ° C między 2-7 dniami i do przyszłego stosowania poniżej -18 ° C. Do długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego (0,1% HSA lub BSA) .Proszę zapobiegać zamarzaniu -thaw cykle.

Nasze zalety Compamy:

1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: US Standard
2) Całkowita czystość> 99,8%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.


2, szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 8 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stopa przyjęć celnych ≥ 99,8%
4) Zapewniamy politykę powrotów.
5) Mamy magazyn w Australii, Kanadzie i Anglii, mamy duże ilości towaru w magazynie, możemy wysłać do Ciebie bezpośrednio z naszego zagranicznego magazynu!
3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

Inne produkty:

Peptydy

HGH Fragment 176-191

2 mg / fiolka

PT-141

10 mg / fiolka

Melanotan-I

10 mg / fiolka

Melanotan-II

10 mg / fiolka

Sermorelin

2 mg / fiolka

Hexarelin

2 mg / fiolka

Tesamorelin

2 mg / fiolka

MGF

5 mg / fiolka

PEG MGF

2 mg / fiolka

Ipamorelin

2 mg / fiolka

CJC-1295 z DAC

2 mg / fiolka

CJC-1295 bez DA

2 mg / fiolka

TB500

5 mg / fiolka

Triptorelin

2 mg / fiolka

GHRP-2

5 mg / fiolka

GHRP-6

5 mg / fiolka

Oksytocyna

2 mg / fiolka

Gonadorelin

2 mg / fiolka

DSIP

2 mg / fiolka

Selank

5 mg / fiolka

Follistatin 344

1 mg / fiolka

Follistatin 315

1 mg / fiolka

Epitalon

10 mg / fiolka

Pentadekapeptyd Bpc 157

2 mg / fiolka

Nootropic Raw Powders

Imię

Cas nr.

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

Pirespa

CAS: 53179-13-8

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

Coluracetam (MKC 231)

CAS: 135463-81-9

Noopept

CAS: 157115-85-0

Piracetam

CAS: 7491-74-9

Idebenone

CAS: 58186-27-9

Carphedon

CAS: 77472-70-9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

Rivastigmine

CAS: 123441-03-2

Oksiracetam

CAS: 62613-82-5

Aniracetam

CAS: 72432-10-1

Donepezil

CAS: 120014-06-4

Rivastigmine winian

CAS: 129101-54-8

Alpha GPC

CAS: 28319-77-9

CRL-40,941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

Galantamina

CAS: 1953-04-4

9-fluorenol

CAS: 1689-64-1

Bezpłatna podstawa NSI-189

CAS: 1270138-40-3

Fosforan NSI-189

CAS: 1270138-41-4

Phenibut

CAS: 1078-21-3

Picamilon

CAS: 62936-56-5

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

Tianeptine sodium

CAS: 30123-17-2

Winpocetyna

CAS: 42971-09-5

Vincamine

CAS: 1617-90-9


proszki przeciwbólowe

Benzokaina

Lidokaina

Tetracaine

Prilokaina

Procaine

Dibucaine

Bupiwakaina

Chlorowodorek benzokainy

Chlorowodorek lidokainy

Chlorowodorek tetrakainy

Chlorowodorek pripitokainy

Chlorowodorek prokainy

Chlorowodorek dibucyny

Chlorowodorek artycyny

Chlorowodorek ropiwakainy

Dimetokaina (Larocaine)

Chlorowodorek proparakainy

Chlorowodorek pramoksynowy

Szczegóły kontaktu
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Tom

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)